Obra Kościan wygrała [ZDJĘCIA]

Andrzej Rajewicz
Obra Kościan wygrała
Obra Kościan wygrała Andrzej Rajewicz
Obra Kościan wygrała, czyli w sobotę 19 listopada czwartoligowcy z Kościana pod wodzą trenera Krzysztofa Knychały wygrali ostatni mecz przed przerwą zimową z Kanią Gostyń 2:0. Mecz rozgrywany był na stadionie w Starych Oborzyskach.

Od samego początku spotkania Obra miała problemy z dobrze grającą Kanią Gostyń. Kościaniacy walczyli, ale to w pierwszym kwadransie meczu Kania miała więcej okazji i więcej z gry. Jednak Obra Kościan potrafiła wykorzystać swoje atuty. Pierwszą bramkę dla kościaniaków zdobył w 40 minucie meczu Mateusz Witomski, który w swoim stylu wyprzedził obrońców gości i strzelił nie do obrony.

Druga bramka dl Obry Kościan wpadła w II połowie spotkania. Przepięknym golem po fenomenalnym strzale z pierwszej piłki popisał się Mariusz Józefiak, Obra po wygranej z Kanią jest na trzecim miejscu w tabeli IV ligi południe i ma na swoim koncie 28 punktów.

Więcej w jutrzejszym wydaniu "Faktów Kościańskich".