Kolejna wygrana Obry [ZDJĘCIA]

Andrzej Rajewicz
Kolejna wygrana Obry
Kolejna wygrana Obry Andrzej Rajewicz
Kolejna wygrana Obry u siebie. W sobotę 4 października „Obrzanka” pewnie wygrała z drużyną SKP Słupca 2:0. Piłkarze trenera Krzysztofa Knychały zagrali perfekcyjnie.

Kolejna wygrana Obry u siebie. W sobotę 4 października „Obrzanka” pewnie wygrała z drużyną SKP Słupca 2:0. Piłkarze trenera Krzysztofa Knychały zagrali perfekcyjnie. Drużna z Kościana praktycznie od początku meczu dominowała na boisku. Bardzo dobrze zagrała także obrona i stojący w bramce Obry Jędrzej Dorynek, który doskonale interweniował w pierwszej połowie, zatrzymując w akcji sam na sam zawodnika ze Słupcy.

Pierwszego gola dla Obry w 28 minucie po strzale głową zdobył Tomasz Marcinkowski. Do końca pierwszej połowy Obra jeszcze kilkakrotnie zagrażała bramce SKP Słupca, ale brakowało szczęścia. W drugiej połowie Obra przyśpieszyła grę i grała bardzo dobrze piłką. Drużyna gości praktycznie broniła się sporadycznie kontratakując. Drugi gol dla Obry padł po podaniu Mateusza Witomskiego, a na listę strzelców po raz drugi wpisał się Tomasz Marcinkowski.

- Jestem zadowolony, że moi piłkarze poradzili sobie z zespołem grającym w tak defensywnym ustawieniu. To my prowadziliśmy grę przez całe spotkanie i spokojnie kontrolowaliśmy grę - mówił po meczu Krzysztof Knychała, trener Obry Kościan. Kolejny mecz „Obrzanka” zagra na wyjeździe w niedzielę 12 października z Białym Orłem Koźmin Wlkp.

Koscian.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!