Katarzyna Szczepaniak z Jankowa jako Ring Girl skradła serca kibiców. Jednak kariera dziewczyny nie biegnie jednotorowo

Sandra Perlińska
Podczas każdej gali sportów walki widzowie przed telewizorami oraz kibice w hali mają okazję podziwiać urodę przepięknych Ring Girls. Wśród nich jest Katarzyna Szczepaniak z Jankowa. Jednak praca na gali to nie jest jej jedyne zajęcie.

To właśnie one są ozdobą każdej gali sportowej - Ring Girls. Piękne, wysportowane i zawsze uśmiechnięte - jedną z nich jest 20-letnia mieszkanka Jankowa Katarzyna Szczepaniak. Jednak kariera dziewczyny nie biegnie jednotorowo.

Ring Girls poza ringiem zajmują się często modelingiem, fotomodelingiem, czy tańcem. Natomiast nasza Kasia - jako jedyna przedstawicielka płci pięknej w Wielkopolsce i druga w Polsce - jest pracownikiem wire.net.pl, czyli podwykonawcy INEA Poznań i zajmuje się... spawaniem światłowodów. Katarzyna pracuje 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, To właśnie z nią spotkamy się, gdy dojdzie do awarii światłowodów. Wtedy przyjedzie do nas ubrana nie w szpilki i dziewczęcą sukienkę, ale w traperki i roboczy komplet. Pleszewianka opowiada, że nieraz przychodzi jej wyciągać światłowody z błota. - Żadnej pracy się nie boję - mówi. Co więcej dziewczyna podkreśla, że lubi swój fach. Tłumaczy, że dobrze jest rozwijać się na wielu płaszczyznach. Choć przyznaje, że praca, nauka i modeling to dużo jak na jedną osobę. Często swój dzień rozpoczyna o bladym świcie, a kończy już po północy. Podkreśla, że jednak we wszystkim bardzo wspiera ją rodzina i przyjaciele.

Kasia ukończyła właśnie edukację w jednym z kaliskich liceum, ale to dla niej jeszcze nie koniec nauki w szkolnych ławkach. Dziewczyna rozważa jej kontynuację na studium ratownika medycznego.

Jednak jak Kasia Szczepaniak trafiła na ring? Pleszewianka, poza pracą przy spawaniu światłowodów równolegle dba o rozwój swojej kariery jako modelka. Choć przyznaje, że zaczynała od sesji fotograficznych po prostu dla siebie. Bardzo szybko ją zauważono i po chwili fotografowie sami proponowali jej sesje, by wzbogacić swoje portfolio.

Kasia wystartowała również w kilku konkursach piękności i nie wróciła stamtą z pustymi rękami. Została półfinalistką Wielkopolskiej Miss 2017, zaproszono ją do konkursu Miss Polonia 2017 w Warszawie, otrzymała również tytuł Miss Bikini 2017. Od tej pory nie brak jej propozycji do promocji miejsc, firm, sklepów, czy właśnie fotografów. 20 latka z uśmiechem wyjaśnia, że doba jest za krótka, by brać udział w tym wszystkim. Mimo tego ograniczenia nie zamierza rezygnować ani ze swojej pracy przy światłowodach, ani tym bardziej z modelingu. Kasi zdarza się również pracować jako hostessa i dzięki temu - pośrednio - została jedną z Ring Girls.

Paulina Bałdyga - dziś przyjaciółka naszej Kasi - ogłosiła na instagramie, że potrzebują hostessy do YOYO bowling & club. Pleszewianka sie zgłosiła. Kilka dni później Paulina zaproponowała jej udział w gali w Zgorzelcu... I się zaczęło. Kasia pojechała w ciemno. Na miejscu okazało się, że nie jest to zwykła gala, a Boxing Night transmitowane przez Polsat! - Spodobałam się i odtąd często jesteśmy razem z Pauliną zapraszane na kolejne gale sportów walki - mówi. Pleszewiankę mogliśmy zobaczyć m.in. podczas II Radomszczańśkiej Gali Sportów Walki, Octagon No Mercy Fight 4 Redemption, czy kolejnej gali Octagon No Mercy: Jurassic Fight.

Podczas gali do zadań Ring Girls należy nie tylko pozowanie do zdjęć, czy uśmiechanie się. Dziewczyny wprowadzają na ring zawodników, są ozdobami gali nawet podczas ważenia zawodników. Z uśmiechem dodaje, że ludzie czasem chętniej robią sobie z nimi zdjęcia, niż z zawodnikami. 20-latka dodaje, że nie brakuje jej zaproszeń na kolejne sportowe wydarzenia, więc z pewnością zobaczymy ją na gali jeszcze nie raz. Podkeśla, że od Ring Girls wymaga się nie tylko uśmiechu, ale przede wszystkim profesjonalizmu.

Pięknych kobiet w rodzinie Kasi jest pod dostatkiem. Jak podkreśla naturalne piękno to dziedziscwo po babci Janinie i mamie Joannie oraz tacie Wiesławie.

Gdy Kasia ma wolny dzień, chętnie spędza chwile z rodzeństwem: 12-letnią siostrą Malwiną i 18-letnim bratem Hubertem. Lubi również wpaść do babci na obiad, czy wybrać się z mamą na zakupy.

30 stopniowe upały już w maju

Wideo

Dodaj ogłoszenie