Karate. Bracia Vogtowie na turnieju w Wenecji

Irena Kuczyńska
Karate - Filip i Kacper Vogt w Wenecji
Karate - Filip i Kacper Vogt w Wenecji Józef Sołtysiak
Kacper Vogt i Filip Vogt z Pleszewskiego Klubu Karate uczestniczyli w 23 Międzynarodowym Turnieju Venice Cup Karate 2014,

Karate Pleszew

W zawodach wystąpiło 1764 zawodników z 22 krajów. Bardzo dobry występ zanotował Filip Vogt, który ostatecznie zajął 5 miejsce w kumite kadetów -63kg.
Filip Vogt pokonał w eliminacjach Włocha Casotti Simone 2-1. W drugiej rundzie 4-0 Włocha Repetto Alessandro. W trzeciej rundzie uległ 0-2 reprezentantowi Chorwacji Kondić Luka. Chorwat wygrał eliminacje i wszedł do finału pociągając naszego reprezentanta do repasaży.

W pierwszej walce repasażowej o brązowy medal pokonał 1-0 Włocha Iapadre Lorenzo. W walce bezpośrednio o brązowy medal uległ po bardzo emocjonującym i wyrównanym pojedynku Chorwatowi Dolčić Luka 4-3.