Dzień Dziecka w Przedszkolu Misia Uszatka w Budzyniu

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
W sobotę 1 czerwca Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka w Budzyniu zorganizowało festyn z okazji Dnia Dziecka pt. „ Na Pałucką Nutę”

W sobotę 1 czerwca Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka w Budzyniu zorganizowało festyn z okazji Dnia Dziecka pt. „ Na Pałucką Nutę” . Na festyn przy przedszkolu przyszło 635 osób dzieci i dorosłych, a było warto. Na początku dzieci zaśpiewały piosenki dla rodziców było pięknie i wzruszająco. Po tym były zabawy, gry, malowanie twarzy i rysowanie kredą, każdy mógł zjeżdżać z dmuchanych zjeżdżalni. Na scenie można było zobaczyć wokalistów ze studia piosenki GOK pani Krysi Świniarskiej, a festyn prowadził Emil Gursz. Podczas festynu czynna była kawiarenka w której można było dostać pyszne słodkości i smakołyki z grilla. Nad bezpieczeństwem czuwała budzyńska Straż Pożarna.
Jak nam powiedziała dyrektor przedszkola Iwona Repczyńska: Na festyn przyszło bardzo dużo osób jak na pierwszy raz jesteśmy zadowoleni. Dziękuję naszym władzom, sponsorom, rodzicom i mojemu zespołowi za pomoc w organizacji Dnia Dziecka. Za rok znowu zorganizujemy takie spotkanie.

Sklepowy patriotyzm, to polska specjalność.

Wideo

Dodaj ogłoszenie