7 goli piłkarek z Kościana [ZDJĘCIA]

Andrzej Rajewicz
7 goli piłkarek z Kościana
7 goli piłkarek z Kościana Andrzej Rajewicz
7 goli piłkarek z Kościana. W meczu III ligi lubuskiej piłkarek nożnych zawodniczki Piomarco AFC Kościan rozgromiły rywalki z UKS Kargowa.

To był dopiero drugi mecz piłkarek z Kościana w III lidze, ale już w tym spotkaniu zawodniczki AFC pokazały, że drużyna liczyć się będzie w tabeli. 7 goli piłkarek z Kościana wbitych drużynie UKS Kargowa ucieszyło zwłaszcza rodziców i kibiców, którzy licznie przybyli na mecz w niedzielę 5 października. Widzowie niedzielnego spotkania nie mogli narzekać na brak wrażeń sportowych.

Od początku meczu dominowały zawodniczki AFC Piomarco. Dziewczyny prowadziły atak za atakiem i widać było, że są dobrze przygotowane kondycyjnie do meczu. Huraganowe ataki przyniosły skutek już w 14 minucie, kiedy to pierwszego gola strzeliła Jagoda Lajszner. Kolejną bramkę ta sama zawodniczka uzyskała 6 minut później. Trzeciego gola dla drużyny z Kościan strzeliła Martyna Chudzińska w 23 minucie.

Grające słabo zawodniczki z Kargowej stanowiły jedynie tło dla piłkarek z Kościana. Popłoch wśród obrończyń gości siała Joanna Chwedork, która ogrywała rywalki, jak chciała. Swojego gola w tym meczu zawodniczka zdobyła w 32 minucie i było już 4:0 dla Piomarco AFC Kościan. W 35 minucie drugie trafienie zaliczyła Martyna Chudzińska. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:0 dla Kościanianek.

W drugiej połowie piłkarki AFC dorzuciły jeszcze dwa trafienia. W 50 minucie gola strzeliła Zuzanna Seńkow, a w 70 minucie po pięknym podaniu Joanny Chwedoruk piłkarki gości dobiła Katarzyna Kuczma. Drużyn z Kargowej honorowe trafienie uzyskała dopiero pod koniec meczu. I pojedynek zakończył się wynikiem 7:1 dla Piomarco AFC Kościan.

Koscian.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!