Udany start pocztowca

JAC
Bardzo dobrze rozpoczęli swój start w międzynarodowym turnieju halowym „Burlington Cup 2007” w Wiedniu, hokeiści na trawie poznańskiego Pocztowca.

Drużyna trenera Zbigniewa Rachwalskiego w pierwszym spotkaniu grupy eliminacyjnej A, pokonała czeską Slavię Praga 10:2 (2:2). Bramki dla Pocztowca zdobyli: Tomasz Górny 4, Zbigniew Juszczak i Piotr Mikuła – po 2, Krzysztof Rachwalski oraz Mateusz Siejkowski. – Ten mecz rozpoczęliśmy słabo, grając zbyt wolno. Dobrze też bronił czeski bramkarz. Po przerwie było już zdecydowanie lepiej. Kiedy przyspieszyliśmy rozgrywanie piłki, a obrońcy wsparli atakujących, wtedy rywale zupełnie się pogubili. Nie straciliśmy też przez 20 minut żadnej bramki. To oczywiście jeszcze nie było to, czego bym oczekiwał – powiedział po spotkaniu trener Zbigniew Rachwalski.