Teraz Czechy

Andrzej Kuczyński z Wiednia
Polscy hokeiści na trawie awansowali do półfinału II Halowych Mistrzostw Świata. W piątek podopieczni trenera Macieja Matuszyńskiego najpierw pokonali RPA 9: 2 (7: 0), a potem w ostatnim meczu grupowym zremisowali z ...

Polscy hokeiści na trawie awansowali do półfinału II Halowych Mistrzostw Świata. W piątek podopieczni trenera Macieja Matuszyńskiego najpierw pokonali RPA 9: 2 (7: 0), a potem w ostatnim meczu grupowym zremisowali z Austrią 4: 4 (2: 2). Polacy zajęli pierwsze miejsce w grupie eliminacyjnej B.

W sobotę, w pierwszym półfinale turnieju, nasi hokeiści zagrają w stolicy Austrii z ekipą Czech (godzina 16.40), natomiast później o finał walczyć będą drużyny Niemiec i Hiszpanii. Zwycięzcy zagrają w niedzielę o złoty medal MŚ, a przegrani o trzecie miejsce.