Tęcza Kościan przegrała [ZDJĘCIA]

Andrzej Rajewicz
Tęcza Kościan przegrała
Tęcza Kościan przegrała Andrzej Rajewicz
Tęcza Kościan przegrała u siebie z drużyną SSRIR Start Konin w rozgrywkach III ligi wielkopolskiej piłki ręcznej. Tęcza przegrała jednym punktem 19:20, choć spotkanie było bardzo wyrównane.

Tęcza Kościan przegrała u siebie z drużyną SSRIR Start Konin w rozgrywkach III ligi wielkopolskiej piłki ręcznej. Tęcza przegrała jednym punktem 19:20, choć spotkanie było bardzo wyrównane. Od samego początku meczu, który odbywał się w niedzielę 22 listopada widać było, że na parkiecie grają równorzędne zespoły. Gracze obu ekip punktowali na zmianę i przez dłuższy czas meczu żaden z zespołów nie osiągnął wyraźnej przewagi. Pierwsza połowa zakończyła się minimalnym prowadzeniem koninian 12:11.

Po przerwie w dalszym ciągu obie drużyny wyprowadzały ciosy po równo i wciąż wynik był sprawa otwartą. Jednak w końcówce meczu Start osiągnął przewagę i ostatecznie wygrał jednym punktem. - Brakowało nam skuteczności. Nie wykorzystaliśmy nawet rzutów karnych w pierwszej połowie. Mecz był wyrównany i zabrakło nam szczęścia w odpowiednich momentach - mówi Tomasz Frąckowiak, trener Tęczy Kościan.

Najwięcej bramek dla Tęczy w niedzielnym pojedynku rzucili Adrian Wujec i Adam Żurek ( po 6 trafień). Aktualnie drużyna szczypiornistów z Kościana znajduje się na trzecim miejscu w tabeli III ligi piłki ręcznej.

Koscian.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!