Szczypiorniści z Obornik zmiażdżyli rywala [ZDJĘCIA]

JAP
Piłkarze ręczni Sparty Oborniki odnieśli spektakularne zwycięstwo 39:19 z Orlikiem Brzeg

Z dwudziesto bramkową przewagą zakończyli sobotni mecz szczypiorniści z Obornik. Ogromna skuteczność i mało wymagający rywal pozwolił urządzić Sparcie istny festiwal bramek.

Po pierwszej połowie spotkania na tablicy widniał wynik 16:10 dla gospodarzy. Zaliczka bramkowa, jaką wypracowali sobie Oborniczanie rosła z każdą kolejną minutą drugiej połowy. Zawodnicy Orlika Brzeg jeszcze przed ostatnim gwizdkiem sędziego pogodzili się ze sromotną porażka. Ostatnie akcje Sparty nie spotykały się z żadnym oporem ze strony gości. Bezradność graczy z Brzegu przełożyła się na mało sportowe emocję, przez co w samej końcówce spotkania na ławkę kar trafiło aż dwóch zawodników, co Spartania skutecznie wykorzystali przypieczętowując wysokie zwycięstwo.

Więcej na ten temat w piątkowym wydaniu gazety "Tydzień Obornicki"