Spotkanie opłatkowe samorządowców z Gminy Budzyń

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
Udostępnij:
W poniedziałek 30 grudnia w Urzędzie Gminy w Budzyniu odbyła się sesja Rady Gminy podczas której radni uchwalili budżet na rok 2020

W poniedziałek 30 grudnia w Urzędzie Gminy w Budzyniu odbyła się sesja Rady Gminy podczas której radni uchwalili budżet na rok 2020, który będzie wynosić prawie 47 miliony złotych.
Następnie w Gminnym Ośrodku Kultury w Budzyniu odbyło się spotkanie opłatkowe władz samorządowych. Na początku były życzenia od dyrektora GOK Marka Bocheńskiego i radni wysłuchali mini koncertu Budzyńskiej Orkiestry Dętej . Następnie w sali sesyjnej przewodniczący Rady Gminy Zenon Nowicki powitał wszystkich zebranych i poprosił o uczczenie minutą ciszy niedawno zmarłego ks. prof. Jana Kantego Pytla. Przewodniczący podziękował radnym za uchwalenie budżetu, za owocny rok pracy wójtowi, wszystkim współpracownikom i złożył świąteczne życzenia . Po tym wystąpieniu przewodniczący Zenon Nowicki poprosił proboszcza ks. Marka Piosika o modlitwę i wszyscy staropolskim zwyczajem podzieli się opłatkiem. Po tych wystąpieniach wójt Marcin Sokołowski podziękował wszystkim za owocny rok pracy, złożył serdeczne życzenia i wzniósł toast za pomyślność mieszkańców Gminy Budzyń. Na zakończenia były gratulacje i życzenia od wicestarosty Juliana Hermaszczuka.

Premier Morawiecki o sytuacji na granicy

Wideo

Dodaj ogłoszenie