Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Salos Ostrów z brązowym medalem [ZDJĘCIA]

BIN
Salos Ostrów z brązowym medalem
Salos Ostrów z brązowym medalem: Młodzi siatkarze Salosu Ostrów (rocznik 1996 i młodsi) wywalczyli trzecie miejsce na Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej we Wrocławiu.

W fazie grupowej - mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów - Salos w pierwszym meczu zmierzył się z silną drużyną z Płocka. Ostrowianie walczylki bardzo dzielnie. Niestety, pierwszego seta przegrali 23:25. W drugim siatkarze z Ostrowa prowadzili 15:11 i wówczas przytrafiła im się seria własnych błędów. Stracili przewagę i ponownie przegrali 23:25. W drugim meczu, który decydował o awansie do niedzielnego małego finału i grą o trzecie miejsce, siatkarze Salosu spotkali się z drużyną z Lubina. Podopieczni Mariusza Nowaka pierwszego sezta wygrali aż 25:6. Tak wysoki wynik spowodował rozprężenie i dekoncentrację w drugim secie. Ostrowianie przegrywali już 0:4, ale zdołali odrobić starty i wygrali 25:18 i w całym meczu 2:0. W spotkaniu o trzecie miejsce grano do 3 wygranych setów. Salos zmierzył się z zespołem z Dobieszczyzny. Pierwszą partię wygrali ostrowianie 25:17. W drugiej ulegli rywalowi 25:27. Ale kolejne dwa sesty zakończyły się wygraną siatkarzy z Ostrowa po 25:21 i w całym meczu 3:1.

Zespół Salosu wystąpił w składzie: Piotr Matyba, Marcin Terakowski, Piotr Szymendera, Wiktor Zwierz, Radosław Kołodziej, Błażej Szukalski, Kamil Gorwecki, Bartłomiej Krawczyński, Dariusz Roszak, trener Mariusz Nowak.