Ostrovia Ostrów krok od sprawienia niespodzianki

BIN
Szczypiorniści o krok od niespodzianki
Ostrovia Ostrów o krok od sprawienia niespodzianki: Szczypiorniści Ostrovii dzielnie walczyli w dalekim Przemyślu. Bardzo długo prowadzili, ale w samej końcówce piłkarze Czuwaju zdołali zapewnić sobie zwycięstwo

Ostrovia Ostrów o krok od sprawienia niespodzianki

Ostrowianie rozpoczęli pojedynek bez żadnego respektu dla rywala. Bardzo szybko wyszli na prowadzenie 3:0 po trafieniach Arkadiusza Galewskiego. Gospodarze byli bardzo nieskuteczni, co ułatwiało znacznie grę ostrowianom. Nie zdołali zdobyć bramki nawet z rzutu karnego. Po 15 minutach podopieczni Witolda Rojka prowadzili 8:5.

Gracze z Przemyśla za wszelką cenę starali się jak najszybciej odrobić straty. Ale popełniali wiele prostych błędów. Tymczasem piłkarze Ostrovii rozgrywali piłkę dokładnie i w 20 minucie prowadzili już 11:7. Miejscowi zupełnie nie radzili sobie z Arkadiuszem Galewskim, który tego dnia był wyjątkowo skuteczny.

W odrobieniu strat gospodarzom pomogli sami ostrowianie. Zaliczyli bowiem dwie kary dwuminutowe i grając w osłabieniu pozwolili by piłkarze z Przemyśla odrobili straty z nawiązką. W 28 minucie gospodarze prowadzili 14:13. Ale końcówkę piłkarza z Ostrowa rozegrali koncertowo. Wygrali ją 4:1 i na przerwę schodzili prowadząc 17:15. W drugiej połowie bardzo długo wynik oscylował w okolicach remisu. Dopiero w 55 minucie przemyślanie ,,odjechali'' zawodnikom Ostrovii na cztery bramki i przewagę utrzymali do ostatniego gwizdka sędziów.