Obra Kościan wygrała [ZDJĘCIA]

Andrzej Rajewicz
Obra Kościan wygrała
Obra Kościan wygrała Andrzej Rajewicz
Obra Kościan wygrała. W pierwszym meczu rundy rewanżowej rozgrywanym w sobotę 2 kwietnia na własnym stadionie Obra pokonała 2:0 drużynę Olimpii Koło. Mecz rozpoczął się dobrze dla graczy Obry, którzy już w 5 minucie uzyskali prowadzenie po golu Dawida Ratajczaka. W 39 minucie wynik na 2:0 podwyższył strzałem głową Tomasz Marcinkowski. Po przerwie obie drużyny miały okazje, ale wynik nie uległ zmianie i mecz zakończył się cenną wygraną podopiecznych Krzysztofa Knychały, którzy wciąż są wiceliderem w tabeli IV ligi południowej i mają tylko 3 punkty mniej od Górnika Konin.