Michał Mazurek bohaterem meczu z Gołuchowem. Zwycięstwo Victorii 2:0

RED
Pierwszy sukces w boju o utrzymanie w IV lidze. Po dwóch golach Michała Mazurka Victoria pokonała LKS Gołuchów 2:0.

Pierwszą bramkę Mazurek strzelił już w 8 minucie po dośrodkowaniu Dolaty. Mazurek strzałem głową przelobował bramkarza Gołuchowa i zapewnił prowadzenie Victorii w pierwszej polowie meczu 1:0.

W 64 minucie po dośrodkowaniu Kubota Mazurek zdobył drugą i ostatnią bramkę tego meczu.

Victoria - Wołkanowski - Molka(87min Nguyen)- Szczepaniak - Bierski (żk) - Skowronek(60min Kubot) - Skrobacz (żk)- Duczmal - Dolata(82min Kaczmarek) - Sikora - Mazurek - Albert Dawid(65min Lenarczyk)

Po spotkaniu z Gołuchowem Victoria wzmocniła szanse na pozostanie w lidze. Obecnie zajmuje 14. pozycję, tracąc punkt do Sparty Konin i dwa oczka do drużyn Gołuchowa i Słupcy.

Kolejne spotkanie ligowe w sobotę 26 marca w Piaskach, gdzie piłkarze Victorii zmierzą się z drużyną tamtejszej Korony, zajmującej obecnie 7. miejsce w tabeli.