18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Konkurs fotograficzny: prześlij rodzinne zdjęcie w muzycznym klimacie i wygraj niesamowitą majówkę!

red.
Ty i Twoja rodzina gracie na gitarze? Zrób rodzinne zdjęcie z instrumentami i wygraj wspaniałą gitarę marki Ibanez oraz udział w największym święcie gitarowym w Polsce! Dodatkowo, mamy także nagrody dla naszych czytelników. Sprawdź szczegóły:

UWAGA: Konkurs zakończony!Zobacz zwycięzców!

Jeśli Ty i Twoja rodzina uwielbiacie grać na instrumentach i marzycie o wspólnej muzycznej majówce we Wrocławiu, zgłoście się do naszego konkursu. Zasady są proste: zróbcie rodzinne zdjęcie z gitarą lub innym instrumentem strunowym szarpanym, np. mandoliną lub ukulele, dodajcie krótki opis rodziny i wyślijcie je poprzez formularz dostępny TU (kliknij)

TUTAJ ZOBACZYSZ, KTÓRA RODZINA WYGRAŁA ROCKOWĄ MAJÓWKĘ
Codziennie możecie oddać 5 głosów za pomocą serwisu oraz 3 głosy za pomocą Facebooka (te głosy liczone są podwójnie).

ZOBACZ WSZYSTKICH KANDYDATÓW I SPRAWDŹ, KTO WYGRAŁ

Rodzina ze zdjęcia, która uzyska największą liczbę głosów, otrzyma w nagrodę gitarę słynnej marki Ibanez oraz bilety na koncert legend rocka na Wyspie Słodowej (1 maja), w tym Erica Burdona & The Animals, Uriah Heep i Steve’a Vaia. To jednak nie wszystko! Zwycięska rodzina będzie miała możliwość zagrać na jednej scenie obok najlepszych gitarzystów świata utwór „Hey Joe”!!

Dodatkową nagrodą będzie także zaproszenie dla całej rodziny na 3majówkę, która odbędzie się we Wrocławiu na Wyspie Słodowej w dniach 2-3 maja. Zagrają m.in.: Coma, Hunter, Strachy na Lachy czy Dawid Podsiadło oraz atrakcyjne gadżety festiwalowe (opłacony zostanie również dojazd na festiwal, jeśli rodzina będzie spoza Wrocławia).

Laureaci drugiego miejsca otrzymają bilety na rockowy koncert 1 maja, wejściówki na 3majówkę (2-3 maja) oraz gadżety festiwalowe (dojazd do Wrocławia we własnym zakresie).

Na Wasze zdjęcia czekamy do 25 kwietnia. Warto zgłosić się jak najszybciej! Etap głosowania rozpocznie się 21 kwietnia i potrwa do północy 28 kwietnia. Następnego dnia dowiemy się, która rodzina spędzi majówkę w prawdziwie rockowych klimatach!

KLIKNIJ TUTAJ: Zgłoś rodzinne zdjęcie w muzycznym klimacie, zagłosuj i walcz o niesamowitą majówkę!

Uwaga! Dla naszych czytelników przygotowaliśmy dodatkowe trzy podwójne zaproszenia na Koncert Gwiazd na Wyspie Słodowej 1 maja (The Animals, Uriah Heep, Steve Vai, Luxtorpeda, Waglewski). Co należy zrobić, aby wygrać wejściówki? Wystarczy zalogować się w naszym serwisie i w komentarzu pod tym artykułem napisać, dlaczego właśnie na Wyspie Słodowej chcielibyście spędzić tegoroczną majówkę? Na komentarze czekamy do 28 kwietnia włącznie.

Zapraszamy do zabawy!

Więcej informacji na **

www.heyjoe.pl

,

www.facebook.com/GitarowyRekord

**

Sprawdź:Regulamin

Bon na kulturę. Do wydania 400 euro!

Wideo

Dodaj ogłoszenie