Jeśli telewizja, to i internet do tego

Materiał partnera zewnętrznego
W dzisiejszych czasach trudno żyć bez internetu. Ważne e-maile, kontakty na portalach społecznościowych czy konieczność zdobywania informacji sprawiają, że sieć staje się miejscem wręcz niezbędnym do życia w XXI wieku. Komu powierzyć jej dostarczanie?

Internet połączony z telewizją wychodzi taniej
Firmy zajmujące się dostarczaniem internetu mają w swoich ofertach opcje różnych prędkości transferu danych – od 1 Mb/s w górę. Jednak rzadko zdarza się, że klient decyduje się wyłącznie na internet, ponieważ samo połączenie z siecią jest po prostu nieopłacalne. W pakiecie, na który składa się internet oraz telewizja, każdy z jego elementów wychodzi znacznie taniej, warto więc pomyśleć o takim rozwiązaniu. W zależności od wybranej wielkości abonamentu różni się zarówno liczba dostępnych kanałów, jak i szybkość połączenia z siecią. Najtańsze pakiety tego typu to wydatek zaledwie kilkudziesięciu złotych, podczas gdy najdroższe to ponad 150 złotych – jednak w tej najwyższej cenie otrzymuje się naprawdę spory pakiet programów oraz bardzo dobrą szybkość działania sieci.

Gdzie znaleźć taki pakiet?
Pakiety składające się z połączenia internetowego oraz telewizji oferuje niemal każdy większy i mniejszy provider. Różnią się one oczywiście ceną, która uzależniona jest od wspomnianych wcześniej czynników, a także rozmaitych promocji i ofert specjalnych, które często pojawiają się w propozycjach dla nowych klientów. Aby przyśpieszyć znalezienie odpowiedniej, wystarczy wpisać w wyszukiwarce frazę "telewizja internet", aby wyświetliła się cała lista firm dostarczających tego typu rozwiązania. Pakiety takie mają zarówno najwięksi gracze na rynku, jak i mniejsze firmy. Na przykład pakiet "telewizja internet" oferuje Inea, czyli marka jeszcze mniej znana, choć rozwijająca się bardzo prężnie.

Dodatkowe korzyści z pakietu
Korzyści z wyboru takiego pakietu to nie tylko możliwość posiadania dużego wyboru kanałów oraz wygodnego połączenia internetowego, ale również dodatkowe możliwości. Dobrym przykładem jest dekoder z opcją nagrywania wybranych punktów programu – użytkownik sam decyduje, co chce zapisać i dzięki temu nie musi śpieszyć się do domu. Co więcej, może wybrać również opcję odbioru telewizji na smartfonie lub tablecie, dzięki czemu "zabiera ją" ze sobą i ogląda w dowolnej chwili. Niezbędny jest do tego dostęp do sieci, jednak wziąwszy pod uwagę liczbę hotspotów, jakie znajdują się na terenie całego kraju, nie powinno być to żadnym problemem.

Najlepsze rozwiązanie
Internet w połączeniu z telewizją to najwygodniejsze w tej chwili rozwiązanie na rynku. Przy wyborze swojego dostawcy usług warto zwrócić uwagę nie tylko na liczbę kanałów telewizyjnych i szybkość transferu, ale również i na to, jakie dodatkowe możliwości oferuje.

Dodaj ogłoszenie