Zmiany w Kłosie Budzyń, nowy trener i nowi zawodnicy

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
Kłos Budzyń nowy sezon rozpocznie z kilkoma zmianami, jest nowy trener i zupełnie inne, nowatorskie szkolenie.

Kłos Budzyń nowy sezon rozpocznie z kilkoma zmianami, jest nowy trener i zupełnie inne, nowatorskie szkolenie. W tym tygodniu zawodnicy Kłosa rozpoczęli treningi na stadionie sportowym w Margoninie (w Budzyniu stadion jest remontowany). Nowym trenerem drużyny seniorów jest Grzegorz Należyty, który wprowadził pewne zmiany w organizacji treningów. W tej chwili seniorzy i juniorzy trenują razem pod kierunkiem Grzegorza Należytego, II trenerem i trenerem juniorów jest Michał Wegrzyn, który ostatnio prowadził drużynę seniorów. Na razie trener nie zdradza taktyki, ale już wiemy, że do drużyny seniorów dołączyli Krzysztof Troczyński, Mateusz Barełkowski, Oskar Świstara i Patryk Świstara.

Grzegorz Należyty z wykształcenia jest nauczycielem wychowania fizycznego i pracuje w szkole. Od 24 lat jest trenerem piłki nożnej, trenerem II klasy, od 1996 roku związany z Nielbą Wągrowiec, głównie jako trener drużyn młodzieżowych i koordynator szkolenia w klubie. Był trenerem kadry młodzieżowej OZPN Piła rocznik 1997 i trener drużyn w Międzywojewódzkiej Lidze Juniorów, jeden rok pracował jako trener drużyny seniorów Nielby. Odznaczony Złotą Odznaką OZPN Piła. Od trzech lat współpracuje z Kłosem Budzyń jako trener drużyn młodzieżowych i koordynator szkolenia. Od lipca 2019 roku rozpoczął pracę jako trener drużyny seniorów Kłosa Budzyń. Ma 47 lat.

Michał Węgrzyn jest nauczycielem wychowania fizycznego i trenerem od 2002 roku, jako trener zdobył dwa złote medale Mistrzostw Polski Juniorów z Amicą Wronki, następnie trenował seniorów IV ligi w Margoninie, a od 2016 roku był trenerem seniorów i młodzików Kłosa Budzyń, a od lipca 2019 jest trenerem juniorów Kłosa. Ma 40 lat.

Jarosław Czerwiński z zarządu Kłosa: - Po nie najlepszym sezonie nasze plany są ambitne, chcemy po rundzie jesiennej znaleźć się przynajmniej w połowie tabeli klasy okręgowej.

SPORTOWY24.PL - rozmowa z Piotrem Małachowskim

Wideo

Dodaj ogłoszenie