Złotów - Turniej Strzelecki dla dzieci i młodzieży w ZDK

Jacek Grzesiak
W holu Złotowskiego Domu Kultury odbył się w niedzielę dla upamiętnienia 75. rocznicy powrotu Ziemi Złotowskiej do Macierzy oraz 650. urodzin miasta Złotowa w ramach ferii zimowych rozegrany został Turniej Strzelecki LOK dla młodzieży szkolnej. Turniej zorganizowany został przez LOK KS "Supermen" Złotów.

Dla upamiętnienia 75. rocznicy powrotu Ziemi Złotowskiej do Macierzy oraz 650. urodzin miasta Złotowa w ramach ferii zimowych rozegrany został Turniej Strzelecki LOK dla młodzieży szkolnej w czterech kategoriach: MŁODZIK, MŁODZIEŻ, JUNIOR i DRUŻYNA. Zwycięzcom wręczono puchary, dyplomy oraz upominki od Burmistrza Miasta Złotowa. Organizatorem turnieju był Złotowski Dom Kultury oraz Klub Strzelecki LOK Supermen, Patronat Zawodów – Zastępca Burmistrza Miasta Złotowa Małgorzata Chołodowska.