XI Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej w Szamocinie

Piotr Ślęzak
W sobotę 14 grudnia w hali Nowa Concordia został rozegrany XI Mikołajkowy Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Szamocina

W sobotę 14 grudnia w hali Nowa Concordia został rozegrany XI Mikołajkowy Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Szamocina. W turnieju uczestniczyło 11 drużyn: Euro-Auto Marczykowscy, Palleten – Metal Box, Soforek, Heliodorowo, Kwiat Lotosu, Konstantynopolitańczyki, Kris-Pol, Sokół Szamocin, Akatcuki, Park Drobiarski, i Brukarze. Otwarcia turnieju dokonał burmistrz Eugeniusz Kucner, życząc sportowej rywalizacji wszystkim uczestnikom. Zawody był podzielone był na dwie fazy grupowe, później ćwierć finały i pół finały, mecze trwały po 12 minut. Tak wyglądała klasyfikacja w grupach
5. miejsce: SOKÓŁ SZAMOCIN
W finale spotkały się drużyny Soforek i Brukarze, po zaciętej walce zwycięzcą została drużyna Soforek. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Damiel Ciach, najlepszym strzelcem został Robert Troczyński, a najlepszym bramkarzem Szymon Szynfeld. Nagrody wręczył wicestarosta chodzieski Julian Hermaszczuk i prezes Sokoła Szamocin Włodzimierz Małachowski.