Wypromuj swój projekt w Europie i pojedź do Brukseli!

Redakcja
Realizujesz ciekawy projekt z WRPO 2014+? Ta propozycja jest dla Ciebie. Do 9 maja br. trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu organizowanego przez Komisję Europejską.

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu Komisji Europejskiej REGIOSTARS 2019, promującego innowacyjne projekty dofinansowane z Unii Europejskiej prezentujące nowe podejścia do rozwoju regionalnego.

Wyróżnienia Regio Stars przyznawane są najatrakcyjniejszym inicjatywom, które mogą stanowić wzór i inspirację dla beneficjentów z innych regionów. Jeśli zrealizowałeś ciekawy projekt i chcesz się pochwalić jego efektami na forum międzynarodowym – to jest ten moment! Ten prestiżowy konkurs to najlepsza okazja do wypromowania swojej inwestycji w całej Europie.

Kategorie

W tym roku poszukiwane są projekty odznaczające się największym potencjałem w następujących kategoriach:

• Wspieranie transformacji cyfrowej
• Łączenie zielonej, niebieskiej i szarej infrastruktury
• Zwalczanie nierówności i ubóstwa
• Budowanie miast odpornych na zmianę klimatu
• Modernizacja służby zdrowia

Jak zgłosić projekt?

Nabór zgłoszeń za pośrednictwem platformy internetowej potrwa do 9 maja 2019 r. Kandydatury mogą przesyłać kierownicy projektów po uzyskaniu zgody Instytucji Zarządzającej. W tym celu należy skontaktować się z pracownikiem IZ z Wielkopolski (wyślij mejla na adres: [email protected]). Pamiętaj, że musisz wypełnić formularz. Z jednego programu można zgłosić maksymalnie pięć projektów, których rozpoczęcie nastąpiło po 1 stycznia 2007 r. Dodatkowe informacje na temat REGIOSTARS 2019 znajdziesz na stronie Komisji Europejskiej.

Nagrody

Nagrodami są film promocyjny o projekcie oraz puchar i certyfikat REGIOSTARS 2019. Wręczenie nagród odbędzie się w Brukseli podczas uroczystej gali w trakcie Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast w październiku 2019 r. Wszyscy finaliści zostaną również zaproszeni do Brukseli na szkolenie w lipcu br., a ich projekty znajdą się w bazie najlepszych praktyk publikowanej na stronie InfoRegio.

Zachęcamy do udziału w konkursie i trzymamy kciuki za Wasze projekty!

obrazek

www.wrpo.wielkopolskie.pl

Linki do profili społecznościowych WRPO 2014+:Polacy smakoszami czekolady

Wideo

Dodaj ogłoszenie