Wygrane mecze Polonii, Kłosa, Iskry, Korony i Leśnika.

Piotr Ślęzak
W sobotę i niedzielę rozegrano mecze piłkarskie seniorów i drużyn młodzieżowych.

Polonia Chodzież idzie jak burza po sobotnim meczu z Pęckowem zostali liderem klasy okręgowej.
Poloniści wyjeżdżając na mecz do Pęckowa zapowiedzieli, że będzie 10 bramek i tak się stało, Orzeł Pęckowo- Polonia Chodzież 0-10. Dla Polonii bramki strzelili: Benjamin Bednarz, Wiktor Moskalik, Radosław Kępczyński, Sebastian Purczyński, Patryk Śluzarek, Filip Konarski i cztery bramki zdobył Adam Urbański.

Rewelacyjnie poradził sobie Kłos Budzyń, który rozgromił Sokół Damasławek 6:1. Mecz toczył się praktycznie na jednej połowie do przerwy Kłos prowadził do przerwy 3:0. Dla Kłosa bramki zdobyli: po jednej bramce Jakub Biegański i Szymon Troczyński, a cztery bramki zdobył Krzysztof Fryga Troczyński. Mecz w Stróżewie obejrzało 52 kibiców.

Iskra Wyszyny, także przerwała impas. W sobotę zagrała ze Stellą Białośliwie i skromnie wygrała 1:0. Zwycięska bramkę zdobył Hubert Wenikajtys.

Tomasz Jarzembowski trener Iskry: . W końcu zagraliśmy spotkanie w którym defensywa nie popełniła błędu. Jednak kolejny raz zawodzi skuteczność. Powinniśmy wygrać ten mecz różnicą 3-4 bramek. Jednak zwycięzców się nie sądzi i cieszymy się z pierwszych i zasłużonych 3 punktów.

Trampkarze Iskry Wyszyny poradzili sobie dużo lepiej niż ich starsi koledzy klubowi wygrywając z Zamkiem Gołańcz 9:3. Dla Iskry bramki zdobyli: aż cztery Oliwier Kin, dwie Piotr Sell i po jednej Oskar Ludowicz, Kacper Kaczmarzyk i Igor Ciba.

Sokół Szamocin zagrał na wyjeździe w Kaczorach i tam niestety przegrał 2:1, honorowa bramkę dla Sokoła zdobył niezawodny Kuba Szołdra w 7 minucie na na 0:1.
Juniorzy młodsi Sokoła Szamocin ulegli 1:2 u siebie zespołowi z Wapna, dla Sokoła honorową bramkę strzelił Łukasz Felski.

Leśnik II Margonin podejmował Koronę Brzeźnicę i wygrał 3:2. Dal Leśnika II dwie bramki zdobył Mateusz Gruszczyński i jedną Patryk Ludowicz. Mecz obejrzało 55 kibiców.
Nowym trenerem zespołu jest Timothy Olufeny, a nowym kierownikiem jest Przemysław Lewandowski.
Trampkarze młodsi Leśnika Margonin podejmowali Sokół Damasławek i niestety przegrali 2:3, dla Leśnika bramki zdobyli: Jakub Stefaniak i Sebastian Przykłodzki.

Natomiast w V lidze Leśnik Margonin pokonał w Pobiedziskach tamtejszy Huragan 1:4. Dla Leśnika bramki zdobyli: Paweł Kurnik i Robert Troczyński po dwie i po jednej Sebastian Janiszewski i Mieszko Piechocki.

Korona Stróżewo wygrała w Rosku 2:3.
Michał Andrzejczak prezes Korony: Komentarze cieszą 3 punkty bo to było dziś najważniejsze. Pierwsza połowa 0:3 i niepotrzebnie w 2 połowie robimy sobie nerwowe tracąc bramki i nie wykorzystując swoich sytuacji. Bramkę na 3:2 tracimy w 95 minucie i sędzia kończy mecz