Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Wygrana Krispolu z AGH Kraków [ZDJĘCIA]

komi
Wygrana Krispolu z AGH Kraków.
Wygrana Krispolu z AGH Kraków. fot. Ewa Konarzewska-Michalak
Wygrana Krispolu z AGH Kraków. Drużyna pomarańczowych po raz kolejny pokazała, co potrafi. Mimo utraty seta zdecydowanie pokonała krakowian na swoim boisku. W starciu dwóch beniaminków wrześnianie po prostu byli lepsi - w rezultacie zgarnęli 3 punkty.

Wygrana Krispolu z AGH Kraków. W starciu dwóch beniaminków podopieczni Marka Jankowiaka okazali się silniejsi. W setach zwyciężyli 3:1.

Zobacz: Ważne punkty dla Krispolu

Wrześnianie rozpoczęli mocnym akcentem - w pierwszym secie wyprzedzili przeciwnika o 9 punktów (25:16)! W drugiej odsłonie siatkarze Krispolu zlekceważyli rywala, który zmobilizował do walki wszystkie siły. Krakowianie co chwilę powiększali dystans i naszym nie udało się go zmniejszyć - przegrali 21:25.

Wygrana Krispolu z AGH Kraków

Trzeci set był wyrównany. Drużyny walczyły o każdy punkt. W połowie rozgrywki Krispol zdobył kilkupunktową przewagę, którą, mimo wysiłku akademików, utrzymał do końca (25:22).

W finalnym secie pomarańczowi od początku parli do zwycięstwa zostawiając w tyle ekipę z Krakowa i wygrywając 25:20.

W meczu w ekipie Krispolu grali: Marcin Iglewski, Murdzia, Jurkojć, Chwastyniak, Bielicki, Dobosz i Dębiec (libero) oraz Kempiński, Gajowczyk, Mateusz Iglewski, Rohnka i Narowski.

Wygrana Krispolu z AGH Kraków - zobacz zdjęcia.