Wielkie emocje na meczu Polonii Chodzież z Polonią Leszno

Piotr Ślęzak
Podczas meczu Polonii Chodzież z Polonią Leszno emocje sięgały zenitu, ostra gra toczyła się do ostatniego momentu.

W sobotę 6 kwietnia Polonia Chodzież podejmowała w Dziembowie Polonię Leszno w meczu o mistrzostwo IV ligi. Mecz do ostatniego mementu był bardzo emocjonujący.

Drużyna z Leszna już po kilku minutach prowadziła 1:0, gdzie praktycznie „wjechali” do bramki na 0:1. Polonia Chodzież po kilku minutach wykorzystał skutecznie rzut karny na 1:1 – strzelał Adriano.

W 74 minucie ponownie zespół z Leszna strzelił bramkę na 1:2 i od tego momentu gra po obu stronach bardzo przyspieszyła i jak to bywa w takich sytuacjach były faule, niesportowe zachowania i oczywiście kartki, emocje sięgały zenitu. Ostatecznie w doliczonym czasie Correa z Polonii Chodzież strzelił wyrównującą bramkę z karnego na 2:2. I takim wynikiem mecz się zakończył, który obejrzało 213 kibiców.