W środę odbyły się sparingi Leśnika Margonin i Kłosa Budzyń

Piotr ŚlęzakZaktualizowano
W sobotę 24 lipca w Margoninie rozegrano mecz kontrolny pomiędzy Leśnikiem Margonin, a Noteć Dziembowo, który wygrał Leśnik 5:0.

Drużyna Leśnika od początku miała przewagę, większość akcji toczyła się na połowie gości. W 24 minucie Dariusz Walczak przeprowadził szybka akcję pod bramkę gości i tam podał do Karola Troczyńskiego, a ten zdobył pierwszego gola dla Leśnika. W 42 minucie podobna sytuacja tylko, że Tobiasz Janiszewski podał do Roberta Troczyńskiego, który zdobył drugiego gola dla Leśnika. Po przerwie w 65 minucie trzecią bramkę zdobył Sebastian Kościański asystował Karol Troczyński., minutę później bramkę dla Leśnika zdobył Dariusz Walczak i jeszcze w 71 minucie drugi raz. Asystowali Sebastian Górzyński i Sebastian Kościański. Mecz zakończył się wygraną Leśnika 5:0, a kibiców było 24.

Andrzej Zaborowski kierownik Leśnika: To był pożyteczny sparing, wygrany 5:0. Wiemy, że sparingi sparingami, ale w lidze jest trudniej. Chłopacy po ciężkich treningach spisali się bardzo dobrze.

Kłos Budzyń w środę 24 lipca rozegrał sparing z Wełną Rogoźno w Gościejewie i tam przegrał 3:2.
Mecz podzielony był na trzy kwarty po 30 minut. W pierwszej zagrali sami juniorzy Kłosa i przegrali 3:0, dla Wełny bramki zdobyli Krystian Kaczmarczyk, Łukasz Wółczyński i Krzysztof Zieliński.
W drugiej części zagrali sami seniorzy Kłosa i wygrali 2:0 bramki zdobyli Krzysztof i Szymon Troczyńscy, a w trzeciej części zagrał skład mieszany i było 0:0.

Grzegorz Należyty trener Kłosa: Z juniorów i seniorów jestem bardzo zadowolony. Są jeszcze pewne braki w obronie bo trenujemy dopiero od dwóch tygodni, ale jestem z tego meczu zadowolony. Opiewa to optymizmem, nie mieliśmy co prawda pięciu zawodników z podstawowego składu, ale myślę, że będzie dobrze.

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze