W kręgielni Parku Wodnego "Planty" rozegrano VI Turniej Bowlingowy Emerytów, Rencistów i Inwalidów

PF
Koło nr 7 z Pleszewa zwyciężyło w VI Turnieju Bowlingowym Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Indywidualnie najlepsi okazali się: Krystyna Matysiak i Andrzej Kubiak

Kręgielnię Parku Wodnego ,,Planty" opanowali pleszewscy seniorzy. VI Turniej Bowlingowy Emerytów, Rencistów i Inwalidów odbył się pod patronatem Urzędu Miasta i Gminy Pleszew.

W tegorocznej rywalizacji wzięło udział 9 kół Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów z powiatu pleszewskiego.. Każde z nich wystawiło po 4 zawodników. Turniej wygrała drużyna Koła nr 7 z Pleszewa, drugie miejsce zajęła reprezentacja Koła nr 6 z Pleszewa, na ostatnim stopniu podium stanęła reprezentacja Chocza.

W klasyfikacji indywidualnej najlepiej spisał się Andrzej Kubiak, który zdobył aż 142 punkty. Wśród pań najlepsza okazała się natomiast Krystyna Matysiak, która wywalczyła dla swojej drużyny 104 punktów.