V Runda Klubowego Pucharu Polski w Pływaniu w Płetwach

Piotr Ślęzak
W sobotę 23 listopada na pływalni Delfin w Chodzieży odbyła się V Runda Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach

W sobotę 23 listopada na pływalni Delfin w Chodzieży odbyła się V Runda Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach ( pierwszy dzień zawodów). Na starcie którego stanęło ponad 200 zawodników z 15 klubów z całej Polski i oczywiście klub z Chodzieży UKS Delfinek.
Odbyło się kilkanaście startów i między innymi w kategorii mężczyzn 4 x 50 m. SF pierwsze miejsce zdobyła drużyna w składzie: Filip Nowak, Bartosz Smaruj, Oliwier Jesiołowski i Kacper Wiśniewski z UKS Delfinek. Na tym samym dystansie wśród kobiet pierwsze miejsce również zdobyła drużyna z UKS Delfinek w składzie: Kinga Małachowska, Julia Małachowska, Sylwana Piechocka i Natalia Bartczak. W kategorii mieszanej znowu drużyna UKS Delfinek w składzie: Edgar Iwo Grzesiak- Walczak, Natalia Gembiak, Amelia Baczyńska i Hubert Ciamciak. W kategorii 50 m. AP wygrali Julia Małachowski i Filip Nowak oboje z UKS Delfinek, a trenerem jest Bartosz Smaruj.
W zawodach startował Marcin Łukowicz z Kościerzyny, który zdobył złoty medal na dystansie 50 m. BF i jest to wielokrotny Mistrz Polski.

W niedzielę drugi dzień zawodów i zapraszamy do dopingowania naszych od 9.00 do 16.00

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0