Turniej piłki halowej - pierwszy w nowej hali sportowej

Irena Kuczyńska
Turniej w nowej hali sportowej w Pleszewie
Turniej w nowej hali sportowej w Pleszewie ZSP nr 3 w Pleszewie
Pierwszy turniej na nowo otwartej hali za nami! W turnieju piłki halowej udział wzięło 6 drużyn szkół podstawowych podzielonych na dwie grupy. Wygrała Jedynka. W przerwie mecz koszykówki zagrali nauczyciele Trójki z absolwentami. Wygrali absolwenci

Zwycięzcy grup zagrali w finale a drugie drużyny z grup walczyły o trzecie miejsce w turnieju. Po zaciętej rywalizacji trzecie miejsce przypadło SP z Kowalewa która pokonała SP nr 2 3:1. Do finału awansowały drużyny SP nr 1 i SP Sowiny Błotnej. Wygrała drużyna „JEDYNKI” 3:0.

W przerwie między fazą grupową a fazą finałową został rozegrany mecz koszykówki pomiędzy ABSOLWENTAMI TRÓJKI a NAUCZYCIELAMI. Bo bardzo wyrównanym spotkaniu wygrała drużyna ABSOLWENTÓW 43:35! W trakcie turnieju rozegrane zostały również wyścigi rzędów, które wygrała drużyna z Kowalewa! Między spotkaniami swój układ zaprezentowały dziewczyny z zespołu aerobiku grupowego „CLOVERS”. DZIĘKUJEMY!