Turniej CUP Pleszew - LKS Gołuchów z II miejscem w kategorii Młodzik

Mariusz Kruchowski
Turniej CUP Pleszew kategoria Młodzicy
Turniej CUP Pleszew kategoria Młodzicy Mariusz Kruchowski
Zawodnicy LKS Gołuchów zdobyli II miejsce w Turnieju CUP Pleszew w kategorii Młodzik. Pierwsze miejsce zdobył zespół MKS Tur 1921 Turek. W barwach KS Stal Pleszew zagrała Maria Wasiewicz

Turniej CUP Pleszew MKS Tur 1921 Turek pierwszym zwycięzcą turnieju w kategorii Młodzik

Turniej PLESZEW CUP w kategorii Młodzika odbył się w Hali Sportowej w Pleszewie. Był to maraton piłkarski, który zakończył się sukcesem MKS Tur 1921 Turek, który w meczu finałowym pokonał reprezentanta powiatu pleszewskiego LKS Gołuchów.

W regulaminowym czasie gry wynik spotkania nie był rozstrzygnięty i o wygranej musiały decydować rzuty karne które lepiej wykonywali młodzi piłkarze z Turku. W spotkaniu o trzecie miejsce Śląsk Wrocław pokonał KUKS Zębców Ostrów Wlkp i to piłkarze ze stolicy Dolnego Śląska mogli się cieszyć ze zdobycia brązowych medali. Piłkarze KS Stal Pleszew uplasowali się na szóstym miejscu, a drugi zespół Stali Pleszew zajął dziesiąte miejsce.

Ciekawostką rozgrywanego Turnieju PLESZEW CUP, była zawodniczka występująca w barwach KS Stal Pleszew, Maria Wasiewicz, która nie ustępowała swoim rówieśnikom zarówno w wyszkoleniu technicznym jak i w woli walki na parkiecie.

KS Stal Pleszew w składzie: trener Sławomir Lis, Kacper Banaszak, Klaudiusz Niewiada, Filip Biadała, Patryk Szulczyński, Kacper Adamski, Maria Wasiewicz

LKS Gołuchów w składzie: trener Michał Marciszak, Patryk Kowalski, Oskar Pawłowski, Jakub Kieliba, Alan Kurek, Kamil Matysiak, Wiktor Smoliński, Eryk Skowron, Miłosz Mikołajczyk, Adam Rosa, Daniel Bachorski, Jakub Skowroński

Stal Pleszew – KKS Kalisz 1:0
KUKS Zębców Ostrów Wlkp. – Barycz Janków Przygodzki 1:0
Stal Pleszew – LKS Gołuchów 0:0
KKS Kalisz – Barycz Janków Przygodzki 1:1
KUKS Zębców Ostrów Wlkp. – LKS Gołuchów 1:0
Stal Pleszew – KUKS Zębców Ostrów Wlkp. 1:0