Tłumy na rynku w Budzyniu. Odbyło się spotkanie Bożonarodzeniowe

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
W niedzielę 15 grudnia na budzyńskim rynku odbyło się spotkanie bożonarodzeniowe, na które przybyły tłumy mieszkańców.

W niedzielę 15 grudnia na budzyńskim rynku odbyło się spotkanie bożonarodzeniowe, na które przybyły tłumy mieszkańców. Na wstępie wójt Marcin Sokołowski podziękował organizatorom tego spotkania za włożoną pracę i złożył świąteczne życzenia wszystkim mieszkańcom gminy.
Następnie można było wysłuchać występów wokalistów ze Studia Piosenki GOK pani Krysi, między innymi wystąpiła Kamilka Górna, którą mogliśmy posłuchać dzisiaj krótko przed 10 rano w Radiu Poznań ( Merkury), po nich wystąpił iluzjonista i można było przejechać się bryczką konną. Oprócz tego można było sobie zrobić zdjęcie w foto budce.Namioty w tym roku rozstawiono na całym rynku, a w nich były do skosztowania potrawy wigilijne.
Mieszkańcy mieli możliwość wsparcia dwóch akcji. Pierwsza to wsparcie na odbudowę domu pana Andrzeja w Sokołowie Budzyńskim, a druga to pomoc młodzieży z ostatnich klas Szkoły Podstawowej, która planuje kilkudniową wycieczkę i z tej okazji można było zakupić ozdoby świąteczne przygotowane przez nich samych.
Organizatorami spotkania byli: Wójt Gminy Budzyń, Dzienny Dom Pomocy Społecznej, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej i Gminny Ośrodek Kultury.
Nad bezpieczeństwem czuwali strażacy z Prosny i Budzynia i również policjanci z Komisariatu Margonin na czele z jego komendantem.

Po co nam Polski Ład?

Wideo

Dodaj ogłoszenie