Szukamy taty i dziecka na okładkę gazety. Pokażcie nam swoją miłość!

Sandra Perlińska
SuperTata 2017
SuperTata 2017 archiwum
SuperTata to ten, na którym zawsze możemy polegać i który jest nie tylko wspaniałym opiekunem, ale także kompanem zabaw, powiernikiem tajemnic, kimś, kto nas wspiera i nigdy nie zawodzi.

To on nauczył nas pływać i jeździć na rowerze. Mieliśmy wspólne tajemnice i kryjówki. Mowa o naszym tacie, ojcu, tatusiu... Z okazji czerwcowego Dnia Ojca szukamy mieszkańców powiatu pleszewskiego, którzy zasługują na miano „SuperTaty“ - taty, który nie zawodzi i na którego zawsze możemy liczyć.

Przyślijcie nam zdjęcie pełne ojcowskiej miłości

Chcemy pokazać ich pasje i ich miłość do dzieci, dlatego zapraszamy do przysyłania nam wspólnych zdjęć ojców i dzieci. Czytelnicy w drodze głosowania wybiorą to najciekawsze i przyznają tytuł „SuperTaty“. Nagrodzimy także panów z miejsc drugiego i trzeciego.

Żeby wziąć udział w naszym plebiscycie, należy do 13 czerwca przysłać zdjęcie taty i dziecka (lub dzieci) na adres mailowy: [email protected] lub s.perlinska[email protected] Prosimy, by zgłoszenie zawierało imię i nazwisko taty oraz dziecka (dzieci). Mile widziany jest także krótki opis - informacja na temat zgłaszanego taty. Może mama lub pociechy napiszą nam, dlaczego właśnie ich tata zasługuje na ten tytuł.

Głosowanie wystartuje

już 2 czerwca

Głosowanie ruszy już 2 czerwca (wciąż będzie można jednak zgłaszać kolejnych kandydatów) i potrwa do 20 czerwca do godz. 21.00.

Przez pierwszy tydzień głosowania, czyli do 8 czerwca, będzie można głosować za pośrednictwem kliknięć na Facebooku, kliknięć na stronie internetowej pleszew.naszemiasto.pl oraz za pomocą sms-ów PREMIUM. Od 9 czerwca do zakończenia głosowania możliwe będzie tylko sms-owe głosowanie.

Dla zwycięzców mamy nagrody

Dla zwycięzców naszego plebiscytu przygotowaliśmy wartościowe nagrody. Będą to talony o wartości 250 zł na męskie zakupy w markecie budowlanym PSB „Mrówka“, a także dodatkowe upominki - niespodzianki. Tatuś, który zyska miano „SuperTaty“ znajdzie się też na okładce naszej gazety w Dniu Ojca - z pewnością będzie to doskonała pamiątka i wspaniały prezent. ,,SuperTata" dostanie również karnet do pleszewskiego aquaparku ufundowany przez spółkę Sport Pleszew.

Jesienny sojusznik Polaków. Dynia!

Wideo

Dodaj ogłoszenie