Świeć się z Energą: Wybierz najpiękniej oświetlone miasto w Wielkopolsce

RED
Świeć się z Energą i Głosem Wielkopolskim!
Świeć się z Energą i Głosem Wielkopolskim!
Świeć się z Energą - to plebiscyt, w którym możecie głosować na najpiękniej oświetlone na święta miasto w Wielkopolsce a także na galerię handlową z najpiękniejszą świetlną dekoracją. Dodatkowo każdy z was może wygraj nagrody w świątecznym konkursie fotograficznym. Partnerem akcji "Świeć z Energą" jest "Głos Wielkopolski".

Już po raz szósty w wielkim plebiscycie „Świeć się z Energą” zostaną wybrane najpiękniejsze pełne iluminacji świątecznych miasta w Polsce, a także galerie handlowe w świątecznej odsłonie. W tym roku w województwie wielkopolskim Energa prowadzi plebiscyt wspólnie z „Głosem Wielkopolskim”.

Jeśli zachwycają Cię świąteczne iluminacje Twojego miasta zagłosuj na nie już dziś, a jeśli Twojego miasta nie ma jeszcze wśród kandydatów zgłoś je do plebiscytu.

TU MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA SWOJE MIASTO LUB ZGŁOSIĆ JE DO PLEBISCYTU

Pomóż mu zdobyć tytuł najpiękniej oświetlonego na święta miasta w Wielkopolsce i awansować do wielkiego ogólnopolskiego finału plebiscytu. Zachęcaj znajomych do głosowania. W plebiscycie „Świeć się” najbardziej będzie się liczyć aktywność i mobilizacja lokalnych społeczności. - Nawet niewielkie miasto powiatowe może wygrać z dużą metropolią - mówi Jarosław Kozłowski, koordynator projektu „Świeć się” z Centrum Marketingu i Komunikacji Energa SA. - Wszystko zależy od tego, czy mieszkańcy miejscowości wykażą się lokalnym patriotyzmem i będą chętnie głosować w plebiscycie.

Głosować można do 30 grudnia. Najpiękniej rozświetlone miasto wybierają mieszkańcy każdego województwa. 2 stycznia rozpocznie się finałowy etap plebiscytu, w którym wezmą udział miasta, które zdobędą najwięcej głosów w każdym regionie.

Już w regionalnym etapie plebiscytu miasto, które zdobędzie najwięcej głosów, wywalczy nie tylko awans do ogólnopolskiego finału, lecz także nagrodę. Firma Energa Oświetlenie ufundowała energooszczędny sprzęt AGD o wartości 1000 zł, który włodarze najpiękniej oświetlonego miasta będą mogli przekazać na cel charytatywny. W ogólnopolskim finale miasto, które okaże się najlepsze będzie miało do dyspozycji sprzęt AGD o dziesięć razy większej wartości - 10 000 złotych.

ŚWIEĆ SIĘ GALERIO!

W plebiscycie "Świeć się" wybieramy także najpiękniejszą galerię handlową w świątecznej odsłonie w Wielkopolsce.

TU MOŻESZ GŁOSOWAĆ NA GALERIE I ZGŁOSIĆ CENTRUM HANDLOWE DO PLEBISCYTU

Podobnie, jak w przypadku miast, galeria, która wygra awansuje do ogólnopolskiego finału. Tam na galerię z pierwszego miejsca rankingu czekać będzie wyjątkowa nagroda. W ustalonym terminie odwiedzi ją autobus „Planety Energii”, który na cały weekend zapewni mnóstwo edukacyjnych atrakcji dla dzieci i nie tylko.

WYGRAJ NAGRODY W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

Plebiscytowi „Świeć się” co roku towarzyszy konkurs fotograficzny. Jeśli lubisz robić zdjęcia i uważasz, że potrafisz zatrzymać w kadrze piękne chwile, weź w nim udział. Zachęcamy do fotografowania nie tylko miast i galerii biorących udział w plebiscytach. Warto uwiecznić na zdjęciu świąteczny klimat we własnym domu czy nawet świąteczną kreację. Do konkursu można nawet zgłosić selfie ze św. Mikołajem.

TU MOŻESZ PRZESŁAĆ SWOJE ZDJĘCIA I ZGŁOSIĆ SIĘ DO KONKURSU
W wojewódzkim etapie konkursu będzie można wygrać aparat fotograficzny marki Nikon, a w ogólnopolskim finale trzydniowy, dwuosobowy wyjazd do luksusowego Hotelu SPA Dr Ireny Eris we Wzgórzach Dylewskich na warsztaty fotograficzne, które poprowadzi słynna fotograf LidiaPopiel.
Pomysłodawcą i głównym sponsorem plebiscytu i konkursu "Świeć się" jest Grupa Energa, która zapewnia energię elektryczną dla ponad 2,9 mln klientów, gospodarstw domowych i firm w Polsce.
Odwiedź oficjalną stronę akcji "Świeć się z Energą"

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie