Styczniowa "Liga Premier" w Teatrze Muzycznym

Artykuł sponsorowany
Nowy rok i nowe życie w Teatrze Muzycznym. Sprawdźcie!

Już w dniach 10, 11 i 12 stycznia Agnieszka Nagórka poprowadzi od pulpitu dyrygenckiego Musicalowy Koncert Noworoczny .

Utwory Cole Portera, Ennio Morricone, Maury Yeston, Georgesa Gershwina, Jerry Bocka, Andrew Lloyda Webbera, Thomasa Borcherta, Rudolfa Wildhorna to melodie, które wprowadzą nas w karnawałowy nastrój i pozostaną długo w naszej pamięci.
Musical to ulubiony gatunek nie tylko melomanów – sympatyków Teatru Muzycznego, ale również artystów.

Świetne wykonania Solistów i Orkiestry Teatru Muzycznego, do których w sobotę dołączy gościnnie Janusz Radek - artysta o niesamowitej, rzadko spotykanej skali głosu!!!!
Kolejna odsłona Krakowskiego Salonu Poezji Anny Dymnej już 18.01. Tym razem Kabaret Czesuaf podzieli się swoim osobistym podejściem do poezji. Artyści zaprezentują karnawałowo-kabaretowy program z wybraną przez siebie poezją bardziej i mniej znaną wybraną z myślą o najmłodszych widzach. To wyjątkowa propozycja dla całej rodziny: dzieci, rodziców, a także dziadków!

Bilety za jedyne 5 złotych, ilość miejsc jest ograniczona!

Nowa propozycja koncertowa oraz wyjątkowy, styczniowy salon to jednak nie koniec nowości ! Pod koniec miesiącu królować będą inne premiery Teatru.

Od 16 do 18 stycznia na afiszu znaleźć można premierowa operetkę Orfeusz w Piekle, pod batutą Adama Banaszaka. Zapraszamy, aby osobiście przekonać się co tak rozbawiło, natchnęło i zaszokowało widzów Poznania i Polski.

Nie można przegapić również wznowienia spektaklu Baron Cygański, który 23, 24 i 25 stycznia zagości na scenie, pod dyrekcją Jose Maria Florencio. Sławna operetka w znakomitym wydaniu. Mistrz batuty i cały zespół artystyczny z pewnością wciągną ponownie widzów w inny, piękny wymiar świata jaki może już nie istnieje. Czy rzeczywiście? O tym warto przekonać się osobiście.

30 i 31.01, oraz 1.02 My Fair Lady. Utkana barwnym humorem językowym i sytuacyjnym historia ulicznej kwiaciarki– Elizy Doolittle, którą los przypadkiem postawił na drodze profesora Higginsa – mistrza fonetyki angielskiej. Zaintrygowany osobą Elizy profesor przyjmuje zakład o to, że z kwiaciarki w ciągu pół roku uczyni prawdziwą angielską damę. Zapewne łatwo nie będzie...

To coś więcej niż "odświeżanie" tego arcydzieła pod batutą Adama Banaszaka, to niezwykła okazja do tego, aby zobaczyć na własne oczy jakie niespodzianki czekają na Elizę w nowym, obcym jej świecie arystokracji...

Przypominamy, że bilety zawsze można kupować w kasie lub przez naszą stronę www.teatr-muzyczny.poznan.pl

Dodaj ogłoszenie