Spotkania piłkarskie Polonii , Iskry, Sokoła i Leśnika

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
Zdjęcia z meczów Polonii, Iskry, Sokoła i Leśnika

W sobotę 5 października Leśnik Margonin podejmowała Concordię Murowana Goślina. Obie drużyny chciały wygrać i postawiły na ofensywę. Dopiero w 42' padła pierwsza bramka dla Leśnika po podaniu Dariusza Walczak piłkę w bramce umieścił Cyprian Niepolski na 1:0, niestety w 70' goście wyrównali na 1:1 i takim wynikiem zakończyło się spotkanie. Tuż po gwizdku sędziego mecz oglądało 26 kibiców. Temperatura 8 stopni.

Cezary Krukowski trener Leśnika: Ciężki mecz, trudny przeciwnik, dążyliśmy do wygranej. Akcje były po jednej i drugiej stronie. Cieszymy się z tego jednego punktu zdobytego z solidnym rywalem.

Natomiast w klasie okręgowej Sokół Szamocin podejmował Tarnovię Tarnówkę i zwyciężył 5:1. Już w 5' Mateusz Kadzban strzelił z karnego na 1:0, w 28' Adrian Szulc po asyście Jakuba Zbieralskiego i Kuba Szołdra po dośrodkowaniu Kacpra Małachowskiego na 3:0 w 40'. Po przerwie bramki zdobyli jeszcze Mateusz Hejnicki i ponownie Kuba Szołdra, ale goście także strzelili honorową bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 5:1, a kibiców było 43.

Tego samego dnia rozegrano mecz w Chodzieży, gdzie tamtejsza Polonia – lider podejmowała Iskrę Wyszyny i wygrała 6:0. Dla Polonii bramki zdobyli: 12' Michał Bentkowski, 16' Adam Urbański, 26' Kuba Błachowicz, 50' Maciej Rybarczyk, w 69' i 85' Radosław Kępczyński. Mecz obejrzało 183 kibiców.

Tomasz Jarzembowski trener Iskry: Byliśmy przygotowani na to, że to będzie trudny mecz bo Polonia to lider. Skupiamy się na kolejnych meczach i chcemy zdobyć w rundzie jesiennej jak najwięcej punktów. Walczymy do końca w każdym meczu.

Sergiusz Grabowski trener Polonii: Kontrolowaliśmy przebieg spotkania i wynik odzwierciedla grę na boisku. Dziękuję moim zawodnikom i bardzo serdecznie dziękuję naszym kibicom za obecność i za wsparcie.

Tokio Raport - rozmowa z Karoliną Pęk

Wideo

Dodaj ogłoszenie