Wybierz region

Wybierz miasto

  Artykuły Siatkówka wielkopolskie

  Sortuj według:
  • TAURON Giganci Siatkówki 2020 - Jastrzębski Węgiel najlepszy w Kępnie

   TAURON Giganci Siatkówki 2020. Przez kilka dni położone 80 km na zachód od Wrocławia Kępno było stolicą polskiej siatkówki. No i trzeba powiedzieć, że - pomimo pandemii - XI edycję turnieju TAURON Giganci Siatkówki trzeba uznać za udaną. Co najważniejsze - wreszcie mieliśmy namiastkę siatkarskiej normalności.

  • TAURON Giganci Siatkówki 2020 - za nami Mecz Gwiazd (ZDJĘCIA)

   TAURON Giganci Siatkówki 2020. Za nami Mecz Gwiazd XI turnieju Tauron Giganci Siatkówki w Kępnie. To była wspaniała okazja, żeby kolejny raz zobaczyć w akcji złotych chłopców Ireneusza Mazura. Po jednej stronie siatki grali znów ze sobą: Mariusz Wlazły, Paweł Zagumny, Marcin Prus, Piotr Gruszka, Dawid Murek, Michał Winiarski, Krzysztof Ignaczak, Robert Szczerbaniuk, Grzegorz Szymański, Łukasz Kruk. Wielkie gwiazdy! Ich rywalem była drużyna Tauronu Polskiej Energii. "Energetycy" - w koedukacyjnym składzie - dzielnie walczyli z gwiazdami, które - choć trochę dziś większe, niż za czasów czynnej kariery - nie utraciły swojego blasku. Zabawa była świetna, a wynik 3:0 dla "Gwiazd" nie oddaje zaangażowania obu drużyn. Wszyscy otrzymali z rąk organizatorów pamiątkowe puchary i medale. W sobotę i w niedzielę na parkiet w Kępnie wyjdą już zawodowcy - siatkarze PGE Skry Bełchatów, Jastrzębskiego Węgla, Vervy Warszawa i Trefla Gdańsk. Gazeta Wrocławska jest patronem turnieju TAURON Giganci Siatkówki.

  • TAURON Giganci Siatkówki 2020. Od dziś gwiazdy na wyciągnięcie ręki (Gdzie oglądać? TRANSMISJA NA ŻYWO, PROGRAM, MECZE 28-30.08, BILETY)

   TAURON Giganci Siatkówki 2020. Od dziś gwiazdy na wyciągnięcie ręki (Gdzie oglądać? TRANSMISJA NA ŻYWO, PROGRAM, MECZE 28-30.08, BILETY). Wygląda na to, że wszystkie drużyny, które zagrają w turnieju TAURON Giganci Siatkówki (28-30.08), przyjadą do Kępna właściwie w najmocniejszym składzie. Także Trefl Gdańsk, choć zmagał się w ostatnich tygodniach z koronawirusem.

  • TAURON Giganci Siatkówki 2020 - już w piątek gwiazdy zjadą do Kępna (bilety, ceny, jak kupić, transmisja, program, harmonogram)

   TAURON Giganci Siatkówki 2020 (BILETY, CENY, JAK KUPIĆ, TRANSMISJA, PROGRAM, HARMONOGRAM). Już w piątek pierwszy dzień turnieju Tauron Giganci Siatkówki, który w tym roku kolejny raz będzie gościł w Kępnie – zaledwie 80 km od Wrocławia. Pomimo pandemii turniej odbędzie się z kibicami i to w mocnej obsadzie.

  • Turniej Siatkarski o Puchar Burmistrza Chodzieży

   W niedzielę 8 grudnia został rozegrany Otwarty Turniej Siatkówki o Puchar Burmistrza Chodzieży