Sparingi Polonii, Iskry, Sokoła i Leśnika- zdjęcia

Piotr Ślęzak
W sobotę 15 lutego nasze drużyny rozegrały kolejne mecze treningowe

W sobotę15 lutego nasze drużyny rozegrały kolejne mecze treningowe.
Polonia Chodzież podejmowała na własnym boisku treningowym zespół Sparty Złotów, mecz przyszło obejrzeć 64 kibiców. Poloniści od pierwszych minut intensywnie atakowali i bramki zdobywali kolejno: Wiktor Moskalik, Adam Urbański- dwie, Benjamin Bednarz – dwie i na koniec jeszcze Radosław Kępczyński jedną. Zawodnicy Sparty trafili do bramki dwa razy i mecz zakończył się wygraną Polonii 6:2.
Sergiusz Grabowski trener Polonii: Pozytywnie postrzegam ten sparing, chociaż przeciwnik nie grał na 100%, jednak to kolejna dobra jednostka treningowa.

Sokół Szamocin podejmował u siebie Stellę Białośliwie i niestety uległ 1:2. Honorową bramkę dla Sokoła w 60 minucie zdobył Kuba Szołdra. Mecz obejrzało 33 kibiców.

Leśnik Margonin podejmował na boisku o sztucznej nawierzchni w Wągrowcu zespół Lubuszanin Trzcianka, ulegając 0:3. Dla Lubuszanina bramki zdobyli 20” Piotr Przygocki, w 33” Krystian Feciuch i w 60” Paweł Wicher.

Cezary Krukowski trener Leśnika: Dużo nie wykorzystanych sytuacji, ale pozytywne wrażenie po meczu bo graliśmy z bardzo dobrym zespołem. Pomimo trzech straconych bramek na wyróżnienie zasługuje nasz 16-letni bramkarz Bartłomiej Zagrodnik za wielkie zaangażowanie.

Zaraz po meczu Leśnika Iskra Wyszyny podejmowała na tym samym boisku w Wągrowcu zespół Zamek Gołańcz, niestety połowa podstawowego składu Iskry jest chora i to od razu było widać. Mecz zakończył się wynikiem 8:1 dla Gołańczy. Dla której bramki zdobyli: Dawid Janicki, Eryk Kurek, Andrej Wasiluk, Krzysztof Gryszczyński- kilkakrotnie, natomiast w 89” honorową bramkę strzelił Hubert Walkowiak.
Tomasz Jarzembowski trener Iskry: Rywal z ligi międzyokręgowej pokazał swoją wyższość na boisku. Dla nas jednak taki sparing jest najlepszą jednostką treningową