Sparingi: Nielba- Sokół Szamocin 8:0. Iskra – Drawa Krzyż 0:3

Piotr Ślęzak
Sparingi: Nielba Wągrowiec- Sokół Szamocin 8:0. Iskra Wyszyny– Drawa Krzyż 0:3

W sobotę 22 lutego Iskra Wyszyny rozegrała kolejny mecz sparingowy tym razem z Drawą Krzyż w Wągrowcu na sztucznej nawierzchni. W pierwszej połowie zawodnicy Iskry intensywnie atakowali bramkę Drawy, praktycznie grali tylko na połowie rywali, ale w drugiej połowie było zupełnie inaczej. Drawa ze zdwojoną siłą ruszyła do walki i z 73' Bartosz Papaj zdobył pierwszą bramkę dla Drawa na 0:1, w 83' z akcji kolejną bramkę dla Drawy zdobył Łukasz Łozowski na 0:2 i w 90' ponownie Bartosz Papaj na 0:3. Niestety zawodnicy Iskry kolejny raz schodzili z boiska ze spuszczonymi głowami.
Tomasz Jarzembowski trener Iskry: Ciężko oceniać postawę zespołu w trakcie okresu przygotowawczego, ponieważ treningi w tym czasie znacznie różnią się od tych w okresie startowym. Była to kolejna bardzo dobra jednostka treningowa przed zbliżającymi się spotkaniami ligowymi.
Tego samego dnia tylko 1,5 godziny później także w Wągrowcu na głównym boisku Sokół Szamocin zagrał w Wągrowcu z Nielbą Wągrowiec i niestety przegrał aż 8:0, chociaż do przerwy było tylko 2:0. Zawodnicy Sokoła narzekali na zbyt grząskie boisko, ale niestety trzeba grać w każdych warunkach. Dla Nielby bramki strzelili: Leśniewski, Wolkiewicz, Gajda, Kaczor po jednej, a Burman i Rozmarynowski po dwie.