Sokół pokonał Błyskawice

Agnieszka Hanyż
Wczorajszy dzień był szczególnie emocjonujący dla kibiców z Wroniaw. Rewelacyjny wynik 4:2 w meczu Sokół Wroniawy kontra Błyskawica Jaromierz

W minioną niedzielę o godzinie 14:00 we Wroniawach rozegrano mecz w ramach rozgrywek leszczyńskiej A klasy pomiędzy Sokołem Wroniawy, a Błyskawicą Jaromierz.

Pierwsza połowa zakończyła się szczęśliwie dla gości, punkt zdobył Patryk Kaźmierczak. Druga połowa przyniosła więcej emocji, ponieważ aż cztery gole dla drużyny gospodarzy zdobyli: Amadeusz Banaszek (2), Błażej Jokś, Wiktor Matysik, a także drugi dla gości ponownie Patryk Kaźmierczak.

Spotkanie zakończyło się ostatecznym wynikiem 4:2 dla gospodarzy.