Polska - Norwegia: Piłkarze Lecha Poznań zapisali się w historii meczu

AGA
Polska - Norwegia: Piłkarze Lecha Poznań zapisali się w historii meczu Marek Zakrzewski
Polska - Norwegia: Piłkarze Lecha Poznań zapisali się w historii meczu. Piękny gol Karola Linettego, żólta kartka Szymona Pawłowskiego i czerwona - Łukasza Teodorczyka - tym zapisali się lechici w historii towarzyskiego spotkania z Norwegią w sobotę, 18 stycznia.

Piłkarska reprezentacja Polski wygrała z Norwegią 3:0 (1:0) w towarzyskim meczu w Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Najpierw strzelali Tomasz Brzyski (21') i Michał Kucharczyk (47'). Trzecią bramkę dla bialo-czerwonych w 56. minucie spotkania strzelił Karol Linetty. Piłkarz Lecha Poznań dostał piłkę na linii pola karnego i znakomitym strzałem tuż przy słupku ustalił wynik meczu.

W notatkach sędziego meczu Polska - Norwegia zapisali się też dwaj pozostali lechici. W drugiej połowie żółtą kartkę dostał Szymon Pawlowski, a za faul w 63 minucie z boiska wylecial Łukasz Teodorczyk.

Polska - Norwegia: Piłkarze Lecha Poznań zapisali się w historii meczu - SKOMENTUJ!