Polonia Chodzież bez punktów w meczu z Victorią Września

Piotr Ślęzak
Polonia Chodzież nie może się odnaleźć z IV lidze, po poprzednim rewelacyjnym sezonie kibice nie mogą przyzwyczaić się do porażek, ale cały czas duża grupa wiernych kibiców wierzy, że sukcesy już nie długo się zaczną.

W sobotę 13 kwietnia Polonia Chodzież podejmowała na boisku w Stróżewie zespół Victorię Września w meczu o mistrzostwo IV ligi.

Niestety nie był to szczęśliwy mecz dla chodzieskiego zespołu. Pierwsza połowa minęła bezbramkowo, ale w drugiej nikt się nie spodziewał tylu bramek.

W 54 minucie meczu goście wykorzystali rzut karny i prowadzili 0:1, kilka minut później bo 59 minucie goście ponownie strzelili bramkę z bliska na 0:2. I to nie był koniec bo w 61 minucie goście strzelili trzecią bramkę na 0:3. Niestety zawodnikom Polonii nic nie szło, ataki po jednej i po drugiej stronie, Polonia jeszcze w przeciągu kilku minut dostała trzy żółte kartki.
Na koniec w doliczonym czasie honorową bramkę dla Polonii zdobył Ibra na 1:3 i takim wynikiem mecz się zakończył, który obejrzało 321 kibiców.