Piłkarze Warty Śrem gładko pokonali Szturm Junikowo Poznań. Zobaczcie zdjęcia z sobotniego meczu

Krzysztof Ratajczak
Piłkarze Warty Śrem mogą się cieszyć, gdyż w sobotę 12 października na własnym boisku, tym razem co prawda na tym ze sztuczną nawierzchnią, ale odnieśli swoje trzecie w tym sezonie zwycięstwo.

Rywalem Warciarzy była drużyna Szturmu Junikowo, która podobnie jak śremski zespół w obecnym sezonie notuje spadek formy.

Warta w spotkanie weszła bardzo dobrze i praktycznie od pierwszego gwizdka sędziego widoczna była ich przewaga na boisku, dzięki której już w 10 minucie po strzale Dominika Worocha z rzutu wolnego prowadzili 1-0. To jednak tylko zwiększyło apetyt na kolejne gole i do30 minuty było już 3-0. Autorami bramek byli grający trenerzy Hubert Ściak i Mateusz Mocek. Prowadzenie mógł podwyższyć jeszcze Skrzypczak, ale nie wykorzystał rzutu karnego. Za to przed przerwą gola zdobyli goście i było 3-1.

Druga połowa to ostrzejsza gra i niestety urazy zawodników Warty, w tym Ściaka. Pomimo tego gospodarze zdobyli jeszcze dwa gole, których autorami byli Mateusz Maślinski oraz Patryk Kryszak. Goście zdobyli jeszcze jednego gola i mecz zakończył się zwycięstwem Warty 5-2.