Pierwsza przegrana Obry [ZDJĘCIA]

Andrzej Rajewicz
Pierwsza przegrana Obry
Pierwsza przegrana Obry Andrzej Rajewicz
Pierwsza przegrana Obry, czyli po 10 kolejkach drużyna z Kościana przegrała pierwszy mecz w sezonie. Kościaniacy musieli uznać wyższość Victorii Września i przegrali 0:2.

Sobotni mecz był pełen emocji i ostrej walki, czego efektem była m.in. czerwona kartka dla Mateusza Witomskiego. W pierwszej połowie to Obra dominowała i strzeliła nawet gola, jednak sędzia bramki Tomasza Marcinkowskiego niesłusznie nie uznał. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie Victoria groźnie atakowała i strzeliła dwie bramki po kontrach. Gole dla gości strzelili w 67 minucie Jakub Groszkowski i w 80 minucie Maciej Lisiecki. - Szkoda naszych niewykorzystanych akcji i nieuznanej bramki dla nas. Gol na pewno wpłynąłby na innych przebieg spotkania - mówił po meczu trener Obry Krzysztof Knychała.

Więcej w jutrzejszym wydaniu „Faktów Kościańskich”

Koscian.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0