Mistrzowie Handlu - Sklep Roku 2017: "Kajman" liderem głosowania w powiecie pleszewskiM

Julia Krawczyk
Archiwum Prywatne
Sklep zoo-wędkarski z usługami kosmetycznymi dla zwierząt "Kajman" jest naszym liderem głosowania w plebiscycie Mistrzowie Handlu w kategorii najlepszych sklepów

Sklep "Kajman" został założyony 18 lat temu. -W 2006 roku rozszerzyłem jego działalność o branżę wędkarską. Aktualnie razem z bratem i uczniem prowadzimy sklep zoo-wędkarski z salonem kosmetycznym dla zwierząt- tłumaczy właściciel.

Właściciel rodzinnej firmy, jest bardzo zaskoczony, nominacją w plebiscycie Mistrzowie Handlu. -Serdeczne dziękuję wszystkim klientom za zgłoszenie mnie do plebiscytu-dodaje.

-Kochamy zwierzęta i są one naszą pasją.Wszyscy pracujący w tym sklepie realizują swoje hobby. Lata praktyki nad opieką zwierząt jak i lata pracy w handlu pomagają nam doradzać naszym klientom - jak opiekować się swoimi pupilami.Jaką dietę stosować, w jaki sposób ją suplementować , a nasz gromer Krzysztof Kubczyk doradzi i zadba o wygląd zwierzaków.
-mówi Waldemar Kubczyk

Kliencie sklepu zoo-wędkarskiego, zaglądają do "Kajmana" przede wszystkim aby kupić karmy dla swoich pupli czy też dobrać odpowiednią suplementacje.

Aktualne wyniki głosowania w naszym powiecie znajdziecie [TUTAJ]

Mniej wina w Europie

Wideo

Dodaj ogłoszenie