Mikołajkowy Turniej Judo o Puchar Burmistrza Chodzieży

Piotr Ślęzak
W sobotę 14 grudnia w hali Szkoły Podstawowej przy ulicy Paderewskiego w Chodzieży odbył się Mikołajkowy Turniej Judo o Puchar Burmistrza Chodzieży

W sobotę 14 grudnia w hali Szkoły Podstawowej przy ulicy Paderewskiego w Chodzieży odbył się Mikołajkowy Turniej Judo o Puchar Burmistrza Chodzieży, na starcie którego stanęło 80 zawodników między innymi z Torunia, Poznania, Piły i oczywiście z Chodzieży. Na wstępie wszystkich zebranych powitał prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego Krzysztof Jaworski, a w imieniu władz radna Małgorzata Jęśko- Doręgowska. Zawodnicy przystąpili do wspólnej rozgrzewki i rozpoczęły się zawody na dwóch matach. Zawodnicy z UKS w Chodzieży zajęli następujące miejsca.
Złote medale zdobyli Martyna Kołodziejczak, Zofia Jessa, Gracjan Łucki i Feliks Kołodziejczak.
Srebrne medale zdobyli Rozalia Bykowska,Marcelina Pytlak,Natasza Panfil ,Miriam Zbińska.
Brązowe krążki zdobyli Rebeka Zbińska,Lena Maćkowiak,Patryk Lehmann, Adrian Grela i Kuba Jaworski. Trenerami UKS Chodzież są Bernard Ziembikiewicz, który uprawia judo od 51 lat miedzy innymi w Gwardii Piła, AZS Poznań i od 2013 roku jako trener w Chodzieży. Drugim trenerem jest Łukasz Ziembikiewicz 26 letni multimedalista w każdej kategorii wiekowej, sportowo związany był z AZS Poznań i Gwardią Wrocław.
Sponsorami zawodów byli: Firma Ślusarstwo i Roboty Budowlane Tadeusz Jeśko i Piotr Doręgowski
Łukasz Kiedrowski Firma Handlowo Usługowa Instalacje Wodo-Kanalizacyjne i C.O. Łukasz Kiedrowski, T.J Logistic Jabłońscy, Jenox, Drewex i Bank Spółdzielczy w Chodzieży.