Mecze Polonii , Sokoła, Korony i Leśnika - zdjęcia

Piotr Ślęzak
W sobotę i w niedzielę 2 i 3 listopada rozegrano kolejne spotkania piłkarskie.

Hit kolejki mogliśmy obejrzeć w Chodzieży, gdzie lider Polonia podejmowała Sokół Szamocin mecz zakończył się wygraną Polonii 7:1. Poloniści rozpoczęli błyskawicznie bo w 27 sekundzie meczu Filip Konarski zdobył pierwszą bramkę. Sokół dość szybko odpowiedział i w 21’ Daniel Spychalski wyrównał na 1:1. Poloniści nie zwalniali bo w 30’ ponownie Filip Konarski wyszedł sam. okiwał bramkarza i zdobył bramkę na 2:1. Kolejne bramki dla Polonii zdobyli Adam Urbański w 36’, w 60 Wiktor Moskalik coś niesamowitego z bliska na 4:1, w 65 zamieszanie przy bramce i Kuba Błachowicz dołożył nogę zdobywając piątą bramkę. Podobnie było w 76’ po zamieszaniu przy bramce Paweł Bonusiewicz z bliska zdobył gola na 6:1. Natomiast w 77’ w zawodnik Sokoła zaatakował bramkę Polonii i został sfaulowany w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny, ale bramkarz Polonii Marcin Kin rewelacyjnie obronił ten strzał. Niestety kilka minut później zawodnik Sokoła zagrał ręką we własnym polu karnym i rzut karny. Rzut karny bardzo lekko i taktycznie wykonał Benjamin Bednarz zdobywając gola na 7:1

Włodzimierz Małachowski trener Sokoła: Wygrał lepszy, mieliśmy szansę na początku nawet prowadzić, ale później nie poszło. Praktycznie bramki po błędach obrońców i bramkarza. Przód się układa tył jednak słabo, ale gramy dalej.

Sergiusz Grabowski trener Polonii: Dobry mecz w naszym wykonaniu. Udało nam się zrealizować wszystkie założenia taktyczne na ten mecz i stąd tak wysokie zwycięstwo.

Korona Stróżewo podejmowała Tarnovię Tarnówkę i łatwo wygrała 6:1

Kłos Budzyń przerwał zła passę w Peckowie wygrywając 1:5. Dla Kłosa między innymi bramki zdobyli Rafał Skiba i trzy Szymon Troczyński.

Iskra Wyszyny przegrała w Rosku 3:1.
Leśnik Margonin przy strugach deszczu zaliczył porażkę na własnym boisku z Czarnym Czerniejewo 1:5, niestety dwa gole z karnych. Dla Leśnika bramkę pod koniec meczu zdobył Paweł Kurnik.

Leśnik II Margonin pokonał na wyjeździe w Bądeczu tamtejszą Iskrę 1:2

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0