Leśnik II Margonin vs Noteć Miasteczko Krajeńskie 0:3

Piotr Ślęzak
W niedzielę 25 sierpnia została rozegrana I kolejka piłkarska w najniższej klasie rozgrywek czyli w klasie B.

W niedzielę 25 sierpnia została rozegrana I kolejka piłkarska w najniższej klasie rozgrywek czyli w klasie B. Od tego sezonu w Margoninie rozgrywki w klasie B rozpoczęła drużyna Leśnik II Margonin. Zawodnicy Leśnika podejmowali drużynę Noteć Miasteczko Krajeńskie.
Zawodnicy z Margonina zaczęli bardzo dobrze często atakowali bramkę przeciwników, ale w 27 minucie zawodnik Leśnika faulował w polu karnym gości i sędzina podyktowała rzut karny, którego skutecznie wykonał Dariusz Maćkowiak z Miasteczka n 0:1. W 62 minucie szybka akcja pod bramką Leśnika i strzał z bliska i było 0:2, minutę późnej zawodnik z Noteci kopnął wysoko piłkę, która przeskoczyła bramkarza i wpadła trzeci raz do bramki Leśnika. Mecz cieszył się dużym zainteresowaniem kibiców, których przyszło 83 i niemalże cała pierwsza drużyna, która żywo wspierała swoich kolegów z niższej ligi.

Trenerem II Leśnika jest Maciej Nowak, a kierownikiem drużyn jest Kamil Dziubek.

Bartosz Pachowicz prezes Leśnika: To był pierwszy mecz, drużyna nie jest jeszcze zgrana. Tu potrzeba po prostu czasu, ale jesteśmy pełni optymizmu.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani