Lech Poznań - Królowie wyjazdów w sezonie 2012/2013. Czy będzie rekord wszech czasów? [ZDJĘCIA]

SZKI
Gole dla Kolejorza zdobyli Bartoszowie - Ślusarski dwa i Bereszyński jednego. Dla walczących o utrzymanie gospodarzy do siatki trafili Robert Demjan i Kamil Adamek.

Goście całą drugą połowę grali w osłabieniu po niesłusznej czerwonej kartce dla Dariusza Pietrasiaka.

Przy stanie 2:1 dla Lecha Jasmin Burić obronił rzut karny wykonywany przez Ireneusza Jelenia.

Gole dla Kolejorza zdobyli Bartoszowie - Ślusarski dwa i Bereszyński jednego. Dla walczących o utrzymanie gospodarzy do siatki trafili Robert Demjan i Kamil Adamek. Goście całą drugą połowę grali w osłabieniu po niesłusznej czerwonej kartce dla Dariusza Pietrasiaka. Przy stanie 2:1 dla Lecha Jasmin Burić obronił rzut karny wykonywany przez Ireneusza Jelenia. Czytaj więcej o tym meczu Tomasz Ogorzały/Ekstraklasa.net
W obecnym sezonie T-Mobile Ekstraklasy na wyjazdach nie ma mocnych na piłkarzy Lecha Poznań. Po zwycięstwie w Zabrzu Kolejorz ma już na koncie dziewięć wygranych na obcych boiskach. W ten sposób wyrównał swój rekord z sezonu 2008/2009. Teraz do pobicia jest kolejny. W 1999 roku Wisła Kraków zwyciężyła na stadionach rywali aż 11 razy. Czy Lechowi się uda? Mamy taką nadzieję. Na razie przypominamy wszystkie dotychczasowe wyjazdowe wygrane podopiecznych Mariusza Rumaka w obecnych rozgrywkach.