Lech - Pogoń 1:1: Kolejorz nie wykorzystał szansy [ZDJĘCIA]

RED
Kolejorz zremisował ze szczecińską Pogonią 1:1. Obie bramki padły w pierwszych 10 minutach spotkania. W drugiej połowie na murawie pojawił się Piotr Reiss. Mecz oglądało ponad 28 tysięcy widzów.

Lechici objęli prowadzenie już w 6. minucie meczu. Kolejorz rozegrał wtedy rzut rożny. Piłka dotarła do Henriqueza, ten dośrodkował na głowę Bartosza Ślusarskiego i napastnik Lecha strzelił swoją trzecią bramkę w sezonie.

Pogoń wyrównała już po czterech minutach. Przy dośrodkowaniu Ediego z prawej strony boiska, Burić niepotrzebnie wyszedł z bramki. Bezbłędnie wykorzystał to Djousse, strzelając głową ponad interweniującym Bośniakiem.

Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1:1 (1:1)

Bramki: 6. Ślusarski - 10. Djousse

Widzów: 28 112

Sędzia: Hubert Siejewicz (Białystok)

Żółte kartki: Ślusarski, Tonev - Edi

Czerwona kartka: Edi (69. za drugą żółtą)

Lech: Burić - Ceesay, Wołąkiewicz, Arboleda, Henriquez - Możdżeń (82. Wilk), Murawski, Trałka, Lovrencsics - Ślusarski (65. Bereszyński), Tonew (74. Reiss)

Pogoń: Pogoń: Janukiewicz - Hricko, Dąbrowski, Hernani, Pietruszka - Rogalski, Frączczak - Takafumi Akahoshi (76. Golla), Edi, Kolendowicz - Djousse (59. Traore, 71. Budka)