Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Krispol Września przegrał z Ślepskiem Suwałki [ZDJĘCIA]

komi
Krispol Września przegrał z Ślepskiem Suwałki.
Krispol Września przegrał z Ślepskiem Suwałki. fot. Ewa Konarzewska-Michalak
Krispol Września uległ Ślepskowi Suwałki przegrywając środowy mecz u siebie. Przeciwnik okazał się lepszy w każdym z trzech rozegranych setów. W czwartek naszych czeka pojedynek pucharowy z drużyną z Podlasia.

Krispol Września nie zdołał pokonać Ślepska Suwałki w meczu trzeciej kolejki I ligi. Rywale okazali się po prostu lepsi. Pomarańczowi ponieśli porażkę w trzech setach.

Krispol Września przegrał ze Ślepskiem Suwałki

Już w pierwszym secie można było się przekonać, że drużyna z Podlasia jest lepsza - bardziej skoncentrowana, skuteczniejsza od Krispolu Września zarówno w obronie, jak i ataku. Przez większość czasu utrzymywała czteropunktową przewagę. Ostatecznie przeciwnicy wygrali 25:21.

Druga odsłona od początku nie szła po myśli ekipy Marka Jankowiaka. W pewnym momencie Ślepsk zdystansował ją aż siedmioma punktami. Mobilizacja pomarańczowych, która zaowocowała zdobyciem sześciu punktów niemal pod rząd, przyszła jednak zbyt późno - nasi ulegli 22:25.

Trzeci set był zdecydowanie bardziej wyrównany - obie drużyny szły łeb w łeb walcząc o każdy punkt. W pewnym momencie zawodnicy Krispolu Września wyszli na prowadzenie, ale rywale nie dali na siebie długo czekać i przegonili naszych o trzy punkty. Ostatni set zakończył się wynikiem - 25:23 dla Ślepska Suwałki.

W czwartek 24 października Krispolem rozegra kolejny mecz ze Ślepskiem (tym razem spotkanie pucharowe) w hali w Bugaju o godz. 18.00.

Krispol Września przegrał ze Ślepskiem Suwałki - zobacz zdjęcia.