Konkurs Naszego Miasta: wygraj weekend w Szczyrku z wyżywieniem dla 4 osób oraz atrakcyjne gadżety!

red.
Jeśli marzy Ci się weekendowy wypad na narty wraz z paczką znajomych, weź udział w konkursie Naszego Miasta! Wystarczy, że odpowiesz na proste pytanie, wyślesz sms i zagrasz o 3-dniowy pobyt w Apartamentach Parkowych w Szczyrku z wyżywieniem dla czterech osób!

Nasze Miasto jest patronem medialnym akcji Bezpieczna Zima z Radiem Zet. Pierwsza impreza odbyła się w zeszły weekend w Szczyrku, podczas której zorganizowano także charytatywny Bieg po Serce Zbója Szczyrka (czytaj więcej: KLIK). Akcja swoim zasięgiem obejmie jeszcze 4 miasta (Ustroń, Brenna, Wisła oraz Istebna). Podczas każdej imprezy odbędą się pokazy GOPR, psów ratowniczych, a na przybyłych czekać będą konkursy narciarskie z atrakcyjnymi nagrodami.

Specjalnie z tej okazji Nasze Miasto wspólnie z Radiem Zet przygotowało konkurs dla swoich czytelników. Mamy dla Was supernagrodę: 3-dniowy pobyt w Apartamentach Parkowych w Szczyrku z wyżywieniem dla 4 osób! Pobyt obejmuje: 3 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, karnety na narty oraz atrakcje dla dzieci.
Dodatkowo, laureaci otrzymają gadżety firmy HI-TEC: 2 plecaki oraz 2 pokrowce na narty. Jest o co walczyć!

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: dlaczego to właśnie Wasza czwórka powinna wygrać weekendowy pobyt na nartach w Szczyrku?
Odpowiedź należy przesłać za pomocą SMS na numer: 72355, wpisując uprzednio prefiks: NMN
Wzór:
NMN.twoja odpowiedz
Koszt wysłania jednej wiadomości SMS wynosi 2,46 zł brutto. Przesłana wiadomość nie może zawierać polskich znaków oraz przekraczać 160 znaków.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 3 lutego.

UWAGA konkurs zakończony! Wyjazd na narty dla czterech osób wygrała Pani Agnieszka P. z Mieleszyna. Gratulujemy!

Regulamin

Zobacz więcej o Apartamentach Parkowych: KLIK

Polacy smakoszami czekolady

Wideo

Dodaj ogłoszenie